• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 184

15890457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877372 15890457 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 PanienBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy:NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,21 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 999 PLN (19 105 zł/m2)

2
1
38.21 m2
2026
15894545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944563 15894545 Mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 115,1 m2 składa się z:- salon przechodzący płynnie w jadalnię i ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 625 000 PLN (14 118 zł/m2)

4
2
115.1 m2
2002
15894553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944532 15894553 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Apartamentowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z:- 3 niezależne, rozkładowe pokoje ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
80 m2
2008
15890503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878605 15890503 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Ursusa i Piastowa przy ul. Stanisława Bodycha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15889301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846764 15889301 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu OkszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2024 - nigdy nie zamieszkane, wszystkie meble i AGD są nowe.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

589 000 PLN (18 406 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15889401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849862 15889401 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,20m2. Układ:- salon o pow. 16 m²- dwa ustawne pokoje o pow. 12 m² i 9 m² - każdy z dużą szafą ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 042 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1975
15888012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27799674 15888012 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,72m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 060 zł/m2)

2
1
45.72 m2
2018
15885967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27745047 15885967 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka I Brodatego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85,1 m2.+ 3,8 m2 spiżarka (88,9m2), składa się...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (13 498 zł/m2)

5
2
88.9 m2
2015
15889164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845629 15889164 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Orląt Lwowskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,20m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-jadal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 700 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15886531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27761172 15886531 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,92m2 składa się z:- przestronnego, jasnego salonu z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (19 897 zł/m2)

2
1
32.92 m2
2021
15889250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846232 15889250 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,06m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 23,5m2,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 800 PLN (16 302 zł/m2)

2
1
49.06 m2
2026
15887908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797129 15887908 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,73m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- garderobyPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (16 219 zł/m2)

3
1
60.73 m2
2025