• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 184

15849731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu, balkon, garaż 26980173 15849731 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,10m2, piętro 67 z windą, w budynku z 2001r. Ursus, Czechowice. Do remontu, super dla singla lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na loggię;* sypialnia;* osobna kuchnia: lodów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (13 636 zł/m2)

2
-
44 m2
2001
15895791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962741 15895791 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 128 564 PLN (11 600 zł/m2)

4
1
97.29 m2
2024
15895562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962044 15895562 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 371 600 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
114.3 m2
2024
15895488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962049 15895488 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

801 746 PLN (11 995 zł/m2)

3
2
66.84 m2
2025
15895640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962061 15895640 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

826 184 PLN (12 200 zł/m2)

3
1
67.72 m2
2024
15896568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982636 15896568 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 410 zł/m2)

4
2
86.1 m2
2022
15895809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962794 15895809 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkami). Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w budynku sześciopiętr...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (13 004 zł/m2)

3
1
69.2 m2
2005
15895390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962932 15895390 Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, z 3 w budynku przy ul. Tomcia Palucha 3 o łącznej powierzchni 37.3 mkw. w bliskiej okolicy al. Jerozolimskich. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 086 zł/m2)

2
1
37.3 m2
2001
15894824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949191 15894824 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,82m2 składa się z:- dwóch oddzielnych pokoi,- od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (13 449 zł/m2)

2
1
40.82 m2
1968
15897757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28009544 15897757 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,6m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

810 000 PLN (14 311 zł/m2)

2
1
56.6 m2
2001
15896295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976180 15896295 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Marka LeykamaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym – 16 m²- sypialnia – 7,7 m²- druga sypialnia pokój d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (18 159 zł/m2)

3
1
44 m2
2020
15895997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964784 15895997 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. GiserskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Mieszkanie własnościoweDo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
43 m2
2026