• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 183

15844386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | 48 Metrów | Ustawne| 18 Min do Centrum 26833413 15844386 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 23 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, oddzielnej łazienki, osobnego wc, b...

Warszawa (Ursus), ul. Zagłoby 23

659 000 PLN (13 729 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15881959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653425 15881959 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,7 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuche...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (15 741 zł/m2)

1
1
31.7 m2
2026
15876911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z pralnią/garderobą na Ursusie 27558636 15876911 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (17 049 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15884496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | loggia 9 m² | garaż | potencjał 4 pok 27704660 15884496 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,5 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z windą (2008 r.) w UrsusieTo idealna propozycja dla rodzin, par oraz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (16 183 zł/m2)

3
1
71 m2
2008
15884497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | komórka | garaż | widok na wodę i park 27704662 15884497 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 1. piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2005 roku w warszawskim Ursusie.To idealna propozycja dla rodzin, ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
1
67 m2
2005
15868625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Nowy Budynek | Umeblowane | Balkon | 27387230 15868625 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Ursusa.Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niewymagające żadnych dodatkowych nakładów finansowych.Loka...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

809 000 PLN (18 814 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15896568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982636 15896568 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 410 zł/m2)

4
2
86.1 m2
2022
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15895584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962155 15895584 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkami). Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w budynku sześciopiętr...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 814 zł/m2)

4
1
124.88 m2
2003
15895390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962932 15895390 Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, z 3 w budynku przy ul. Tomcia Palucha 3 o łącznej powierzchni 37.3 mkw. w bliskiej okolicy al. Jerozolimskich. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 086 zł/m2)

2
1
37.3 m2
2001
15895380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962256 15895380 Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 23Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 249 000 złDodatkowo:miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej- 50 000 złkomórka lokatorska pow. 2,16 mkw na pietrze niedaleko mieszkania - 20 00...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (15 860 zł/m2)

4
1
78.75 m2
2020
15895809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962794 15895809 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkami). Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w budynku sześciopiętr...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (13 004 zł/m2)

3
1
69.2 m2
2005