• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 073

12531460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim, blisko Garwolin 84577 12531460 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 7000 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim). Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego( t...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

285 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
14045479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlano-rolną w otwockim k/Garwolina. 102526 14045479 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 5400 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim), blisko Garwolina. Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

215 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15869049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27397419 15869049 Urokliwa działka położona na rozwidleniu ulicy Reymonta i Tatrzańskiej W rzeczywistości są to dwie działki, jedna od ulicy Reymonta, druga od Rodziewiczówny. Działki w trakcie opracow...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

350 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
1174 m2
-
15654121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23365311 15654121 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5864 m², położona w atrakcyjnej, usługowej części Ostrołęki – zaledwie 2 km od centrum miasta.Działka uzbrojona jest we wszystkie niezbędne media: prąd, wodę, gaz oraz kanalizację, co znacząco ułatwia re...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 100 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
5864 m2
-
15448955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18796438 15448955 9300m2  w planie: MN (U - po przekształceniu w urzędzie - wyjaśnię w rozmowie)   teren suchy Przez narożnik dużej działki przechodzi linia wys. napięcia 400KV,- jest strefa pasa techn...

Nowy Konik (Mazowieckie, gm. Halinów)

760 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15338319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16190868 15338319 BEZ PROWIZJI !!! PROMOCJA !! Do sprzedania są 4 działki przyległe do siebie (1000złm2) wg załączonych zdjęć. Najmniejsza ma około 2200m2 a największa ok.2800m2 , można kupić od razu wszystkie (ok.9800m2 stanowiących je...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 980 000 PLN (900 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15882066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27656125 15882066 Atrakcyjna nieruchomość gruntowa przeznaczona pod cele inwestycyjne, zlokalizowana w Nowej Woli (gmina Lesznowola), w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Działka o powierzchnię 0,5595 ha.Dla przedmiotowego gruntu obowiązuje miejscowy plan zagospodarow...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

4 000 000 PLN (715 zł/m2)

-
-
5595 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

580 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15693234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060347 15693234 1234m2 Kształt: prawie kwadratowa Media: + kanalizacja: przyłącze + prąd przy działce - gaz w pobliżu -wodociąg w ulicy Samorz...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 500 000 PLN (1 216 zł/m2)

-
-
1234 m2
-