• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 184

15894809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949002 15894809 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,50 m2 składa się z:-widnej kuchni w aneksie,-dwóch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1973
15894660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948166 15894660 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salonu o pow. 25 m2,- pokoju o pow. ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 058 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15890123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27871402 15890123 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Tomcia PaluchaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,51m2 składa się z:- przestronny przedpokój z dużą szafą wnękową, - łazienka przestronna ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 457 zł/m2)

1
1
33.51 m2
2002
15890676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882918 15890676 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 46m2 (po podłodze) składa się z:-salonu,-aneksu k...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15890502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878603 15890502 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 085 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15890371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875898 15890371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Ochockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 554 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2018
15889950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864965 15889950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu połączonego ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15894663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948168 15894663 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Wojciechowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,3m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (14 233 zł/m2)

3
1
46.3 m2
1970
15894560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944548 15894560 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,42m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ok....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2026
15893601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915085 15893601 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RyżowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, - dwie sypialnie, - łazi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
64 m2
2011
15890509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879094 15890509 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,84m2 składa się z:-Sypialnia - 12.57m2,-Hol - 3...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 040 zł/m2)

2
1
42.84 m2
2020
15890473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877456 15890473 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka Brodatego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-trzech pokoi,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 105 zł/m2)

4
1
76 m2
2025