• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 184

15887476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784211 15887476 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,3m2 składa się z:- przedpokoju, - pokoju, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki. Dzięki oddzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 000 PLN (16 420 zł/m2)

1
1
24.3 m2
1973
15887480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784209 15887480 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Michała Spisaka NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiOgrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejskie.Powierzchnia dodatkowa:- dwie piwnice o łączn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 394 zł/m2)

3
1
64.31 m2
1952
15887231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779326 15887231 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salon,- dwa ustawne pokoje,- duża kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 469 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15886167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749632 15886167 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 000 PLN (19 895 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15889257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846228 15889257 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: blok z cegły z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15887869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796885 15887869 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78,89m2 składa się z:- jasnego salonu z otwartą kuchnią, - dwóch ustawnych sypialni, - łaz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (13 310 zł/m2)

3
1
78.89 m2
2009
15885955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744273 15885955 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,08m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-wydzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 436 zł/m2)

2
1
43.08 m2
2025
15884321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699043 15884321 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 PanienBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (18 065 zł/m2)

1
1
31 m2
2020
15884183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695939 15884183 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
2
67 m2
2005
15884149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695847 15884149 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiW cenie całe wyposażenie.Mieszkani...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
1
32 m2
2001
15884211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696117 15884211 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RakietnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia doda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1958
15884180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695938 15884180 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (19 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2024