• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 447

15886800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 38,5mkw na Saskiej Kępie 27766959 15886800 Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 38,5 mkw, położone przy ul. Brazylijskiej na klimatycznej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku.Układ mieszkania:-pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15710477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje w odnowionej kamienicy 24378684 15710477 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, parter2 w budynku z 1997 r., Praga-Południe Gocławek.Mieszkanie do rearanżacjiodświeżenia, doskonałe dla singlasingielki, pary, małej rodziny także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie zaadaptowane na salon k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (14 750 zł/m2)

2
-
40 m2
1997
15686006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widne 3 pokoje z oddzielną kuchnią 23932713 15686006 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 56,8 m2, piętro 1315 z windą, w budynku z 1982r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, do generalnego remontu, idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

3
-
56 m2
1982
15429911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po remoncie, balkon 18370793 15429911 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 48 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1964 r. Praga Południe, Grochów.Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla pary lub rodziny. Również inwestycyjnie pod wynajem, w szczególności dla...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (17 396 zł/m2)

3
-
48 m2
1964
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15889062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy | 64m 27842436 15889062 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1984
15881208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✨ Jasne 2 pokoje z loggią | świetny układ 27625326 15881208 INFORMACJE  OGÓLNE Warszawa, Praga-Południe (Gocławek) ul. Makowska 2936,1 m² (mieszkanie) + ok. 3 m² piwnica2 pokoje 210 piętro windaRok budowy: 1962Cena: 578 000 złCzynsz: ok. 730 złStan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąParking: możliw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

578 000 PLN (14 821 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15893148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901498 15893148 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (20 119 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15765414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25470487 15765414 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 252 172 PLN (23 188 zł/m2)

2
-
54 m2
2025
15711024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24391247 15711024 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 882 PLN (23 146 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15710410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24377040 15710410 Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 50,58 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 962 PLN (19 119 zł/m2)

1
-
50 m2
2025