• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 438

15877700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27577732 15877700 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
64 m2
1979
15877128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562253 15877128 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (19 067 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15877077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562231 15877077 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Jerzego Waszyngtona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 22m2 składa się z:-pokoju dziennego z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (23 636 zł/m2)

1
1
22 m2
1975
15877102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562215 15877102 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15878095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588311 15878095 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wiatracznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1935 roku, która w latach 2012–2014 przeszła komp...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (16 645 zł/m2)

2
1
45.6 m2
2014
15877054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562097 15877054 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Żupniczej na zielonym osiedlu SOHO BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,65m2 składa się z:...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (18 107 zł/m2)

4
2
96.65 m2
2018
15876181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27532350 15876181 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. SaskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
28 m2
1966
15878078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588029 15878078 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,18 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 456 zł/m2)

1
1
37.18 m2
1960
15878081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588018 15878081 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Iławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,7m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (22 455 zł/m2)

2
1
38.7 m2
2025
15877187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562558 15877187 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (21 250 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15848200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935062 15848200 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,33 m2 (powierzchnia rzeczywista ok 42 m2) znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- holu.Bez balkonu.Stan techniczny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 450 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1961
15877151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562468 15877151 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Żupniczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

929 000 PLN (23 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2025