• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 447

15878081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588018 15878081 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Iławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,7m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (22 455 zł/m2)

2
1
38.7 m2
2025
15877187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562558 15877187 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (21 250 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15877093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562221 15877093 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 000 PLN (16 844 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15847922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26924833 15847922 Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku.Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy żłobki, przedszkola, przychodnia, apteka i sklepy.Zadbany, ociep...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 046 zł/m2)

3
1
65 m2
1989
15833668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27008056 15833668 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to 639 000 PLN. Budynek został wybudowany w 2005 roku i charaktery...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
2005
15891418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896927 15891418 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia.Agencje proszę o kontakt tylko z klientem, od którego pobieracie prowizję.LOKALIZACJA...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 936 zł/m2)

3
-
47 m2
2008
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15830883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cztery jasne pokoje, balkon, piwnica 26680103 15830883 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 56m2, piętro 66 z windą, w budynku z 1970 r. Praga-Południe Gocław.Do remontu, super dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: * przechodni salon z balkonem francuskim: kredens, szafki; * sypia...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
-
56 m2
1970
15881541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27637929 15881541 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 1317 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z an...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 204 zł/m2)

3
-
49 m2
2018
15868697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicha i Spokojna okolica | Do wprowadzenia 27388827 15868697 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,70 m², położonego na warszawskim Gocławiu. To lokalizacja, która łączy spokój, zieleń oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
1
72 m2
-
15887974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończone pod klucz | kawalerka | Grochowska 27797908 15887974 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego lokalu inwestycyjnego położonego przy ul. Grochowskiej 67 w Warszawie. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do natychmiastowego użytkowania lub wynajmu, łączącej nowoc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

446 900 PLN (22 345 zł/m2)

1
1
20 m2
2026
15886800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 38,5mkw na Saskiej Kępie 27766959 15886800 Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 38,5 mkw, położone przy ul. Brazylijskiej na klimatycznej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku.Układ mieszkania:-pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
1
38 m2
1970