• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 445

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15894821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949201 15894821 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2021
15894812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949003 15894812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15894694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948174 15894694 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Roztockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,71m2 składa się z:- pokoju dziennego,- aneksu ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (20 179 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15893603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915087 15893603 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. BracławskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. W skład wchodzą:- pokój – ok. 18,5 m²,- pokój – ok. 7,3 m²,- łazienka – ok. 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (16 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005
15893418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910999 15893418 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. SzaserówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 573 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1960
15895968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964533 15895968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Brazylijskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (19 711 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15894794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949005 15894794 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15894692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948180 15894692 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (24 641 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2023
15894702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948172 15894702 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018