• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 447

15711028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24391253 15711028 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64,19 m2 usytuowane na I piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 315 895 PLN (20 561 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15710413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24377044 15710413 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 469 216 PLN (22 603 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15711027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24391251 15711027 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 128 927 PLN (20 159 zł/m2)

2
-
56 m2
2025
15711025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24391249 15711025 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 158 905 PLN (21 071 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15710411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24377041 15710411 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 89,38 m2 usytuowane na VI piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "S...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 457 950 PLN (27 617 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15892430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898827 15892430 Mieszkanie znajduje się w dobrze zawiadywanym administracyjne budynku .Sam lokal od chwili oddania do użytku ,nie przechodził żadnych modernizacji , można powiedzieć że to 100% oryginał z grudnia 1980 roku. Trzy nie zależne pokoje , widna kuchnia ,wc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15881358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629268 15881358 GOCŁAW - 4 POKOJE, OSTATNIE PIĘTRO, LOGIA, 2 MIEJSCA W GARAŻU, WYSOKI STANDARD To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym budynku z 2018 roku, p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

4
-
78 m2
2018
15891373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896599 15891373 Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia „premium” na każdym kroku. Za to oferują coś znacznie trudniejszego do znalezienia — codzienny kom...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 854 zł/m2)

2
-
41 m2
1958
15864993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27277642 15864993 GOCŁAW - 3 POKOJE, WYSOKIE PIĘTRO, DUŻY BALKON, KLIMATYZACJA, GARAŻ ​ To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, komfortowego mieszkania z pięknym widokiem , w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (19 455 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15891275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893717 15891275 Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz dostosować do własnych potrzeb? Oto oferta dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Kępy Gocławskiej, to mieszkanie oferuje dostęp do wyśmienitej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (13 169 zł/m2)

3
2
71 m2
1986