• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 448

15891275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893717 15891275 Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz dostosować do własnych potrzeb? Oto oferta dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Kępy Gocławskiej, to mieszkanie oferuje dostęp do wyśmienitej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (13 169 zł/m2)

3
2
71 m2
1986
15891127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889600 15891127 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,9 m², usytuowane na 9. piętrze w budynku z lat 70-tych. Lokal doskonale sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i w celach inwestycyjnych. Mieszkanie jest do odświeżenia, co daje możliwość aranż...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (15 938 zł/m2)

2
1
38.9 m2
1970
15877777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578762 15877777 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruchomość znajduje się w zadbanym i sukcesywnie modernizowanym budynku wyp...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (13 085 zł/m2)

2
1
47 m2
1979
15888842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830413 15888842 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni blisko 51 m², położone na parterze budynku przy ul. Cyrklowej na warszawskiej Pradze-Południe.To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania z trz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
1
50.9 m2
1970
15872459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27494265 15872459 Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dwernickiego, w atrakcyjnej części Warszawa, w niedalekiej odległości od Rondo Wiatraczna. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły, który zost...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 455 zł/m2)

1
1
38.5 m2
1960
15859845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27176741 15859845 Jasna kawalerka po generalnym remoncie – Saska Kępa.Na sprzedaż funkcjonalna, świeżo wyremontowana kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – na Saskiej Kępie.Mieszkanie składa się z dużego, ustawnego pokoju o kszta...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (20 321 zł/m2)

1
1
28 m2
1972
15854194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071772 15854194 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m, 1 piętro w 3-piętrowym bloku.Klatka schodowa bezpośrednio po remoncie, blok w bardzo dobrym stanie.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki- przedpokoju.Ekspozycja okien po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15867608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350131 15867608 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga.OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie położone jest na 5. piętrze w 11‑piętro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (13 258 zł/m2)

3
1
68.94 m2
1980
15834143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934891 15834143 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze kamienicy .Kamienica po gruntownej renowacji: odnowiona elewacja, zadbana, reprezentacyjna klatka schodowa, budynek estetyczny i kameralny.Lokal po generalnym remoncie, wykończony w wy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 889 zł/m2)

2
1
36 m2
1954
15829772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643818 15829772 Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 32,23 m2 ,na parterze w 2 piętrowej zabudowie z 1936 roku .Przeprowadzone remonty: elewacja, instalacja elektryczna, remont dachu, hydroizolacja fundamentów.Ogrzewanie i ciepła woda: gaz (piec Termet, nowy z 2023 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (16 413 zł/m2)

1
1
32.23 m2
1936
15831009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26685042 15831009 Mieszkanie 48 m znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z lat 70ych.Mieszkanie jest gotowe do wprowadzeniaBudynek po termomodernizacji.Składa się z:- salonu z wyjściem na balkon,- dwóch sypialni- oddzielnej jasnej kuchni z nowoczesną zabudową i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (17 917 zł/m2)

3
1
48 m2
1973
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997