• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 448

15834959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934892 15834959 Dwupokojowe mieszkanie 36,90m2 położone na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2013 roku.Mieszkanie składa się z :- salonu połączonego z otwartą kuchnią, - sypialni, - łazienki - balkonu.Ekspozycja południowa.Mieszkanie przeszło odświeżenie w lutym 202...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 000 PLN (20 759 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2013
15828119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643792 15828119 3-pokojowe mieszkanie 55,7m² na 4 ostatnim piętrze - brak windy.Blok po termomodernizacji.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym – ok. 25 m²- Sypialnia – ok. 13 m²- Pokój – ok. 9 m²- Balkon- Przedpokój, - Łazienka.Mieszkanie po generalnym remo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
55.7 m2
1974
15823954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643777 15823954 Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie.Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.Instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, elektryczne po wymianie.Ogrzewanie mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15848200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935062 15848200 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,33 m2 (powierzchnia rzeczywista ok 42 m2) znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- holu.Bez balkonu.Stan techniczny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 450 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1961
15829861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646743 15829861 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,23 m, parter w 6-piętrowym apartamentowcu z 2021 roku.Apartamentowiec z ochroną. Wokół osiedla wyłącznie nowe, zadbane budynki.Rozkład mieszkania:- pokój dzienny- kuchnia osobna z oknem - łazienka- taras.Mieszka...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (21 263 zł/m2)

1
1
27.23 m2
2021
15829846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646689 15829846 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,98 m, parter w 4-piętrowym bloku z 1998 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- kuchnia - sypialnia- łazienka- balkon.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , do od...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (19 208 zł/m2)

2
1
49.98 m2
1998
15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001
15664432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23552901 15664432 Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy Rondzie Wiatraczna. Piętro IV z windą, recepcja z ochroną.W mieszkaniu kuchnia ze sprzętem AGD, zmywarka, piekarnik, płyta, okap, lodówka. Łazienka z prysznicem i pralką.Okna w mieszkaniu z podwójną o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (22 143 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15687326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23962786 15687326 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m, parter w bloku z 1950 roku.Dużo zieleni wokół, blisko wszystkie sklepy, szkoły, park Skaryszewski (vis a vis), poczta, apteka, 8 minut do Centrum. Z przodu i z tyłu miejsce na ogródek.Mieszkanie po remoncie k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

818 000 PLN (17 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15662968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511375 15662968 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m, 4 piętro w bloku.Mieszkanie składa się z:- trzech oddzielnych pokoi- oddzielnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju- balkon .Standard:- System filtracji wody umożliwiający bezpieczne spożycie wody pitnej- Wszys...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 000 PLN (13 643 zł/m2)

3
1
70 m2
1988
15297236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15104495 15297236 Wykończony w wysokim standardzie, dwupoziomowy, apartament na Saskiej Kępie. Zlokalizowany na 2 i 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy ul. Lipskiej.Mieszkanie mieści się na drugim piętrze i poddaszu. Powierzchnia mierzona po podłodze to 101 m kw. Ze ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (29 604 zł/m2)

4
2
101 m2
1939
15393802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17563836 15393802 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę, znajdującą się przy ul. Saskiej. To piękne, słoneczne mieszkanie zapewni Ci komfort i przytulną atmosferę, idealną do codziennego życia.Kluczowe Atuty Mieszkania:Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w atrakc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (18 689 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1978