• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 450

15297236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15104495 15297236 Wykończony w wysokim standardzie, dwupoziomowy, apartament na Saskiej Kępie. Zlokalizowany na 2 i 3 piętrze w urokliwej kamienicy przy ul. Lipskiej.Mieszkanie mieści się na drugim piętrze i poddaszu. Powierzchnia mierzona po podłodze to 101 m kw. Ze ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (29 604 zł/m2)

4
2
101 m2
1939
15393802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17563836 15393802 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę, znajdującą się przy ul. Saskiej. To piękne, słoneczne mieszkanie zapewni Ci komfort i przytulną atmosferę, idealną do codziennego życia.Kluczowe Atuty Mieszkania:Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w atrakc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (18 689 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1978
15861933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217656 15861933 Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią - Warszawa, Gocław Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Gocławia. Lokal znajduje się na 12. piętrze , co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz poczucie przestrzeni. Układ pomi...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15856081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27083144 15856081 Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na Stadion i Park Skaryszewski Lokal jest świeżo po remoncie , wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz . Mieszkanie rozkładowe: Salon: ustawny i słoneczny, z wyjściem na balkon. ...

Warszawa (Praga-Południe), Międzynarodowa

830 000 PLN (18 043 zł/m2)

3
1
46 m2
1970
15885091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27717112 15885091 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,42 mkw., z balkonem (7,25 mkw.), położona na 3. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji „Na Okrzei”, zrealizowanej przez Matexi Polska. Mieszkanie jest po odbiorze i pozostaje w stanie dewe...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (23 939 zł/m2)

1
1
33 m2
2024
15881534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637448 15881534 Szukasz miejsca, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Oto mieszkanie, które przeszło gruntowny lifting i tylko czeka, aż wstawisz do niego swoje ulubione rośliny. Praktyczny układ pomieszczeń:Pokój dzienny z balkonem: przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 000 PLN (15 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1966
15881717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645558 15881717 Saska Kępa to adres, którego nie trzeba przedstawiać. Prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Saskiej, zaledwie kilkuminutowy spacer od tętniącej życiem ulicy Francuskiej. To wyjątkowa enklawa, w której starodrzew i k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
1967
15617811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga Południe Gocław 3 pokoje 22550685 15617811 Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57 m². Jasne, dwustronne, ustawne, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Usytuowane jest przy ulicy Motorowej (Przyczółek Grochowski), na drugim piętrze budynku. Mieszkanie znajduje się na osi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (11 228 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15890104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27868918 15890104 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: 566 000 zł (do negocjacji)Oferta na zasadzie wyłącznościNieruchomość: Proponujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie z osobną dużą widną kuchnią (możliwość przerobienia na salon z aneksem kuchennym i o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

566 000 PLN (14 895 zł/m2)

1
-
38 m2
1955
15841814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798295 15841814 Przestronne 4 pokoje z balkonem Gocław 70 m² Dwustronne Do remontuFunkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na warszawskim Gocław – w zielonej, spokojnej i świetnie skomunikowanej części Warszaw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 125 PLN (12 502 zł/m2)

4
1
70 m2
1985
15862362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27225013 15862362 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem Praga-Południe 61,8 m² wysoki standardNa sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na Pradze-Południe przy ul. Żupnicz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (25 410 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022