• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 532

15859406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27167757 15859406 Dom wolnostojący z widokiem na las Odrano-Wola, blisko Grodziska Mazowieckiego, 292 m² pow. użytkowej (320 m² całkowitej). Dwa niezależne wejścia, odpowiedni dla dużej rodziny, z możliwością adaptacji poddasza na pracownię artystyczną lub przekształ...

Odrano-Wola (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 600 000 PLN (4 848 zł/m2)

8
3
330 m2
2000
15865416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299684 15865416 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak działka 550 m² Żabia Wola bez PCCNowy lokal w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie, w spokojnej zabudowie jednorodzinnej.Szybki dojazd do Warszawy trasą S8. Otoczenie: lasy i tereny rekreacyjne.INFORMACJ...

Wycinki Osowskie (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 389 zł/m2)

5
1
144 m2
2026
15171657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11603583 15171657 Dom jednorodzinny w spokojnym, zielonym Aninie, zaledwie 15 minut spacerem od stacji kolejki SKM, co umożliwia szybki dojazd do Centrum Warszawy. Liczne tereny leśne w okolicy to dodatkowy atut. Niespełna 30 minut do centrum daje możliwość korzystani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (9 615 zł/m2)

7
2
312 m2
1999
15876357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27536224 15876357 Szukasz miejsca, które daje wybór? Poznaj dom, w którym możesz zamieszkać od zaraz, a jednocześnie rozwijać go razem ze swoimi potrzebami.Prezentujemy solidną nieruchomość przy ul. Różanej w Żurominie. To idealna propozycja dla rodziny wielopokolenio...

Żuromin (Mazowieckie, gm. Żuromin)

559 000 PLN (2 649 zł/m2)

9
2
211 m2
1980
15887423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom letniskowy | 300 m do Zalewu Zegrzyńskiego 27783351 15887423 Do sprzedaży nieruchomość położona w Arciechowie położona raptem 350 m od Narwi. Dom letniskowy wybudowany w latach osiemdziesiątych w konstrukcji drewnianej. Dom parterowy o łącznej powierzchni 35 m2. Działka o powierzchni 609 m2 z dużą ilością drze...

Arciechów (Mazowieckie, gm. Radzymin)

200 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15887412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27783145 15887412 Połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 położona 4 kilometry od centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicach Adamowizny.Jest to kolejna inwestycja lokalnego, sprawdzonego dewelopera.Najbliższą zabudowę stanowią nowe domy jednorodzinne na kameralnym, be...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

4
2
130 m2
2025
15861264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27202108 15861264 Do sprzedania wygodny i zadbany dom w Podkowie Leśnej!Parter:salon, kuchnia, gabinet, wc, wiatrołapPiętro:3 sypialnie, łazienka Piwnica : pralnia, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia techniczneMedia miejskie,światłowód ,fotowoltaika,niskie kosz...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

2 650 000 PLN (8 521 zł/m2)

5
3
311 m2
1981
15887411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27783144 15887411 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (9 783 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15798207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26164571 15798207 Do sprzedania lokal w budynku dwu lokalowym w Granicy nieopodal Pruszkowa!Kameralna inwestycja otoczona zielenią . Blisko do WKD zaledwie 1200 metrów.Parterkuchnia ,spiżarniawc 2,23 m2salon 39,79 m2Piętro3 sypialnie ,łazienka ,garderobaZapraszam do o...

Granica (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 480 000 PLN (8 810 zł/m2)

4
-
168 m2
2025
15870848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom podzielony na trzy niezależne mieszkania 27441402 15870848 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi.NAJWAŻNIEJSZE  ATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

9
-
233 m2
-
15850359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26993700 15850359 Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 270 m2Częściowo wykończony ( łazienkami, podłogami, drzwiami )Nieruchomość położna na działce 2619 m2 w formie prostokąta w miejscowości Nowy ŁuszczewekRozkład pomieszczeń- Salon 26...

Nowy Łuszczewek (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 499 000 PLN (5 552 zł/m2)

7
-
270 m2
2021
15736196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24868322 15736196 Biuro nieruchomości "Cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176 m2 Raszyn-Nowe Grocholice. W skład nieruchomości wchodzą: Przyziemie - przedpokój z dużym aneksem kuchenn...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 499 000 PLN (8 517 zł/m2)

8
4
176 m2
2003