• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 531

15887688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791155 15887688 Zamieszkajcie Państwo w Osowcu.Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród lasów sosnowych.Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 400 m2 na której to jest wyłożony kostką podjazd na dwa...

Wycinki Osowskie (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

780 000 PLN (6 500 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15451916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18873921 15451916 Nowy budynek o pow. 340 m2 (dom z halą) w gminie Jaktorów.Oferowana nieruchomość jest doskonałą ofertą dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej najlepiej związanej z funkcją magazynową lub usługową (wars...

Jaktorów-Kolonia (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

2 980 000 PLN (8 765 zł/m2)

4
1
340 m2
2019
15887687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791159 15887687 Lokal narożny w budynku dwulokalowym na zamkniętym osiedlu.Kameralne osiedle położone wśród nowej zabudowy i terenów zielonych.Każdy z lokali ma powierzchnię 140 m2 na działkach od 350 m2 do 450 m2.Budowany z użyciem dobrej jakości materiałów.Parter:...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

895 000 PLN (6 393 zł/m2)

5
1
140 m2
2025
15876885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558195 15876885 Nowy dom, położony na ładnej działce, przy drodze gminnej w otoczeniu lasów.Budynek usytuowany jest na działce o pow. 1201 m2 w miejscowości Osowiec, gm. Żabia Wola. Jest opcja dokupienia pięknej działki obok, aby uzyskać ponad 2900m2 (cena do negocj...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

6
2
159 m2
2025
15878173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590168 15878173 Do sprzedaży wyjątkowy, słoneczny dom w stylu klasycznym w podwarszawskich Markach.Wolnostojący, o powierzchni użytkowej 255,01 mkw, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 922 mkw. Dom bardzo zadbany, jest idealną propozycją dl...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 500 000 PLN (9 804 zł/m2)

7
3
255 m2
2001
15840800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26785595 15840800 ??DOM W ZIELENI 133,34 mkw 5 POKOI OGRÓD + GARAŻ STANDARD PREMIUM?? PRZEMYŚLANA ARCHITEKTURA, KTÓRA PRACUJE NA CODZIENNY KOMFORTDom o powierzchni 133,34 mkw, zaprojektowany w sposób, który od lat wiem, że najlepiej się sprze...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 200 000 PLN (16 541 zł/m2)

5
3
133 m2
2026
15841219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26788257 15841219 Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej powierzchnia użytkowa 148,66 + poddasze 74mkw - powierzchnia z poddaszem 222,66mkw działka 370mkw Doskonałe wykonanie budynku piękne położenie. ATUT:poddasze z ogrzewaniem podłogowym, doprowadzona instalacja hyd...

Nieporęt (Kąty węgierskie) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 179 000 PLN (5 311 zł/m2)

6
2
222 m2
2025
15879094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad rzeką | WZ | 1h od Warszawy 27608042 15879094 Wyjątkowy dom w miejscu, którego nie da się porównać - prywatny dostęp do wody, natura i pełna swoboda zabudowySą nieruchomości, które kupuje się rozumem… i są takie, które wybiera się sercem. To miejsce zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. ...

Długosiodło (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

829 000 PLN (16 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15887583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787405 15887583 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedaję piękny nowoczesny dom ze zintegrowanym dachem solarnym (SolRoof), klimatyzacją (Samsung), pompą ciepła, rekuperacją. Dom położony zaledwie 25 minut od Warszawy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejs...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 169 000 PLN (12 570 zł/m2)

5
-
93 m2
2025
15824460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633232 15824460 Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł.(*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli)Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wprowadzenia Zgorzała, ul. StorczykowaSzukasz domu, do którego możesz wprow...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

999 000 PLN (10 742 zł/m2)

4
3
93 m2
2021
15598802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22156207 15598802 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny skrajny segment, położony na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 m² znajduje się na działce o powierzchni 400 m² i została oddana do użytku w 2022 roku. Zosta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 220 000 PLN (13 059 zł/m2)

5
2
170 m2
2022
15881900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27652092 15881900 UWAGA ! DOM SPRZEDAWANY W STANIE DEWELOPERSKIM. ODBIÓR W LIPCU 2026.ZAŁĄCZONE ZDJĘCIE OBRAZUJĄ:- WIZUALIZACJĘ,- OBECNY STAN BUDOWY (kwiecień 2026),Realizowana inwestycja według projektu Archon - Dom w Żurawkach G2 (wersja termo).Oferuję wolnostojący ...

Stasi Las (Mazowieckie, gm. Serock)

920 000 PLN (3 770 zł/m2)

5
2
244 m2
2026