• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 531

15239345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551279 15239345 Przedstawiamy wyjątkową ofertę - komfortowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni około 130 m, położony w malowniczej miejscowości Marków-Towarzystwo, w gminie Mszczonów . Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni,...

Marków-Towarzystwo (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 180 000 PLN (9 077 zł/m2)

3
-
130 m2
-
15239227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551268 15239227 Do sprzedaży gospodarstwo agroturystyczne w gminie Puszcza Mariańska. Na działce 1340 m2 znajdują się 2 budynki: - dom wolnostojący , piętrowy o powierzchni uż. 133 m2 - zbudowany w 2017 roku z cegły max, ocieplony styropianem, dach kryty blachodac...

Bartniki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 520 000 PLN (3 147 zł/m2)

9
-
483 m2
-
15209964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12702422 15209964 Bliźniak usytuowany w Pruszkowie (Żbików) o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 został wykończony w 2000 roku. Działka ma powierzchnię 311 m2.PARTER: garaż, pralnia - łazienka - kotłownia, + dwa pomieszczenia gospodarcze. Na dole wszystkie okna są drew...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 199 000 PLN (5 995 zł/m2)

5
1
200 m2
2000
15851995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27023173 15851995 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący na dużej działce o powierzchni 10161 m2 w miejscowości Mokas gmina Sochaczew. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 147,75 m2+ garaż 19,60 m2. Budynek z 2011 roku, murowany, kryty blachodachówką z panelami f...

Mokas (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 200 000 PLN (8 163 zł/m2)

5
2
147 m2
-
15477173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19424789 15477173 Luksusowy dom wolnostojący na sprzedaż w Powsinie, ul. ZapłocieJeśli marzysz o przestronnym domu w prestiżowej lokalizacji, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Do sprzedania przestronny dom wolnostojący o powierzchni 450 mkw, położony na malowniczej dzi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (15 556 zł/m2)

8
4
450 m2
2005
15811941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26445948 15811941 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!0% prowizji od kupującegoZapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Go...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 815 PLN (15 613 zł/m2)

4
2
96 m2
2026
15810642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26415032 15810642 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Gocławiem.Inwestycja jest w...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 888 800 PLN (15 700 zł/m2)

5
2
184 m2
2026
15811863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26443082 15811863 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Gocławiem.Inwestycja jest w...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 629 801 PLN (15 671 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15887651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27789729 15887651 Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Białobiel ul. Polna, gmina Lelis, pow. ostrołęcki, woj. mazowieckieDziałka o powierzchni 1091 m²Powierzchnia całkowita budynku 323,21 m² w tym:1. powierzchnia użytkowa 244,2 m²2. dwa garaże w bryle domu 78...

Białobiel (Mazowieckie, gm. Lelis)

960 000 PLN (2 972 zł/m2)

4
-
323 m2
2008
15867358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27344454 15867358 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiNieruchomość położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka o powierzchni 840m2, prostokątna (22m36m), zabudowana niewielkim budynkiem mieszkalnym (ok.70m2) oraz zabudowaniami gospodarczymi. ...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN (11 286 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15887685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791158 15887685 Zamieszkajcie Państwo w Osowcu.Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej zabudowy i terenów leśnych.Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 540 m2 na której to jest wyłożony kost...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

780 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15887682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791152 15887682 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

870 000 PLN (9 457 zł/m2)

3
-
92 m2
-