• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 530

15857338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27119705 15857338 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w sercu Piaseczna 213 m² Działka 1081 m² Garaż Taras Doskonała lokalizacjaPiaseczno Media miejskie Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 199 000 PLN (10 324 zł/m2)

4
-
213 m2
2003
15858662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27152888 15858662 Do sprzedania dom o powierzchni około 360 m2 zlokalizowany w Gołkowie w gminie Piaseczno. 10-pokojowy budynek z roku 2019 z trzema łazienkami i oddzielną kuchnią na działce o powierzchni 1100 m2. Dojazd do domu drogą asfaltową i 100 m drogą utwardzo...

Gołków (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 490 000 PLN (6 917 zł/m2)

10
-
360 m2
2019
15887825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27795457 15887825 Dom z lat 70-tych, o całkowitej powierzchni 189 m², podpiwniczony na działce 561 m2,zlokalizowany w prestiżowym, kameralnym, spokojnym miejscu na Zaciszu przy ul. Tarnogórskiej 21 w Warszawie.Okolica jest urokliwa, a zabudowa w sąsiedztwie t...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (8 889 zł/m2)

5
2
189 m2
1972
15796189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26112979 15796189 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 400 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni 609 mkw., położonego w sercu Józefowa, z bliskim dostępem do SKM oraz wszelkich placów...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

2 690 000 PLN (6 725 zł/m2)

7
3
400 m2
1993
15866596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321030 15866596 Wyjątkowa willa w sercu Konstancina-Jeziorny – prestiż, natura i komfort w jednym miejscuZapraszamy do odkrycia niezwykłej, klimatycznej willi położonej w najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorny – uzdrowiskowej strefie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (18 660 zł/m2)

8
4
418 m2
1997
15887785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27794229 15887785 Do sprzedania willa Bojanówka usytuowana w samym centrum Milanówka.Nieruchomość pod opieką konserwatora zabytków co daje możliwość uzyskania dofinansowania na remont. Właściciel wykonał projekt, uzgodnił go z konserwatorem i uzyskał stosowne zgody ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

8
-
250 m2
1910
15877687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576182 15877687 Kupujący nie płaci prowizji! Prezentujemy do sprzedaży zabudowaną działkę w miejscowości Radziwiłłów gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka o powierzchni 1625,1 m2 zabudowana domem wolnostojącym, parterowym z poddaszem użytkowym, niepo...

Radziwiłłów (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 350 000 PLN (8 654 zł/m2)

5
-
156 m2
-
15820372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26617615 15820372 Prezentujemy na sprzedaż dom- pow. uż. około 140 m2 stanowiący 12 bliźniaka posadowiony na działce (prostokąt) o powierzchni około 500 m2 na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek z 1970 roku, zbudowany z cegły, otynkowany, ocieplony styropianem 12...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (5 929 zł/m2)

6
2
140 m2
-
15818195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617085 15818195 Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko miejskich udogodnień? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży  domu wolnostojącego na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla rod...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 150 000 PLN (7 667 zł/m2)

3
2
150 m2
-
15829206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26624756 15829206 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w centrum Mszczonowa powiat Żyrardowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni około 900 m2- wymiary działki około 26x35x19x37 m. Budynek zbudowany w 1999 roku z pus...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

750 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
90 m2
1999
15830478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674117 15830478 Prezentujemy urokliwy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Wincentów, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski - idealne miejsce dla rodzin ceniących spokój i komfort. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni użytkowej 201,79 m us...

Wincentów (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 200 000 PLN (5 970 zł/m2)

5
2
201 m2
-
15239345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551279 15239345 Przedstawiamy wyjątkową ofertę - komfortowy parterowy dom wolnostojący o powierzchni około 130 m, położony w malowniczej miejscowości Marków-Towarzystwo, w gminie Mszczonów . Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni,...

Marków-Towarzystwo (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 180 000 PLN (9 077 zł/m2)

3
-
130 m2
-