• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 530

15884268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698385 15884268 Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla dużej rodziny, planujesz zamieszkać z bliskimi, a może potrzebujesz miejsca łączącego wygodne życie z prowadzeniem własnej działalności? Nieruchomość przy ulicy 5 Pułku Ułanów w Ostrołęce to odpowiedź na te potrzeby...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

979 000 PLN (5 292 zł/m2)

6
2
185 m2
1990
15882063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656130 15882063 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM 69 ARÓW PRZESTRZENI, DOM I ZABUDOWANIA GOSPODARCZE CHOROMANY, GM. TROSZYNZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży klimatycznej nieruchomości położonej w miejscowości Choromany, w dynamicznie rozwijającej si...

Choromany (Mazowieckie, gm. Troszyn)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

4
1
100 m2
1971
15879139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608947 15879139 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Łęg Przedmiejski. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 186,6 m² usytuowana jest na działce o powierzchni 802 m², co zapewnia komfortową przestrzeń zarówno do ż...

Łęg Przedmiejski (Mazowieckie, gm. Lelis)

650 000 PLN (3 495 zł/m2)

6
2
186 m2
2000
15718445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552417 15718445 NIERUCHOMOŚĆDom o całkowitej powierzchni 149m2 w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz.Na parterze znajduje się wiatrołap (3m2), gabinet (8,46m2)Salon i kuchnia (35,25m2), łazienka z WC i prysznicem (2,93m2)Na piętrze mamy sypialnia główna z gar...

Wycinki Osowskie (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 455 000 PLN (9 831 zł/m2)

6
2
148 m2
2023
15693017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24057186 15693017 Na sprzedaż dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Chorzel. Nieruchomość wyróżnia się podwyższonym standardem wykończenia oraz idealnym stanem technicznym. Dwa niezależne źródła ogrzewania (gaz oraz paliwa stałe), a także kominek. ...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

579 000 PLN (2 316 zł/m2)

9
2
250 m2
1982
15744986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25049058 15744986 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość duży, komfortowo wykończony dom usytuowany na przestronnej działce, która daje ogromne możliwości wykorzystania. To propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców szukających miejsca łączącego funkcj...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

1 290 000 PLN (4 358 zł/m2)

1
-
296 m2
1992
15746548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25085561 15746548 Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o łącznej powierzchni 240 m², położony w cichej i spokojnej części miasta.Nieruchomość jest zadbana, przestronna i gotowa do zamieszkania. Posiada wszystkie niezbędne media.Okolica t...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

599 000 PLN (2 496 zł/m2)

5
3
240 m2
2000
15467248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19208628 15467248 Dom do własnej aranżacji, położony na osiedlu mieszkaniowym w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Nieruchomość jest bardzo dobrze położona. Duże przestronne pomieszczenia oraz duży hall .Dodatkowym atutem nieruchomości są pomieszczenia z...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

499 000 PLN (1 883 zł/m2)

8
2
265 m2
1975
15857338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27119705 15857338 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w sercu Piaseczna 213 m² Działka 1081 m² Garaż Taras Doskonała lokalizacjaPiaseczno Media miejskie Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 199 000 PLN (10 324 zł/m2)

4
-
213 m2
2003
15858662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27152888 15858662 Do sprzedania dom o powierzchni około 360 m2 zlokalizowany w Gołkowie w gminie Piaseczno. 10-pokojowy budynek z roku 2019 z trzema łazienkami i oddzielną kuchnią na działce o powierzchni 1100 m2. Dojazd do domu drogą asfaltową i 100 m drogą utwardzo...

Gołków (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 490 000 PLN (6 917 zł/m2)

10
-
360 m2
2019
15887825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27795457 15887825 Dom z lat 70-tych, o całkowitej powierzchni 189 m², podpiwniczony na działce 561 m2,zlokalizowany w prestiżowym, kameralnym, spokojnym miejscu na Zaciszu przy ul. Tarnogórskiej 21 w Warszawie.Okolica jest urokliwa, a zabudowa w sąsiedztwie t...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (8 889 zł/m2)

5
2
189 m2
1972
15796189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26112979 15796189 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 400 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni 609 mkw., położonego w sercu Józefowa, z bliskim dostępem do SKM oraz wszelkich placów...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

2 690 000 PLN (6 725 zł/m2)

7
3
400 m2
1993