• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 531

15885671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27736663 15885671 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym”. Świetni sąsiedzi, 100 m do „Szkoły Marzeń”, 200 m do żłobka i przedszkola „Wesoły Tygrysek”, skle...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 375 000 PLN (8 594 zł/m2)

4
-
160 m2
1998
15884378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700163 15884378 Dom nad stawem ok. 210 m² Działka 5480 m² Kuklówka ZarzecznaDom posadowiony na dużej, ogrodzonej działce z własnym stawem i pomostem.Układ terenu oraz nasadzenia zapewniają prywatność i odcięcie od sąsiedniej zabudowy.Marzysz o odcięciu się od zgie...

Kuklówka Zarzeczna (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

4 890 000 PLN (23 286 zł/m2)

5
1
210 m2
2000
15877004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560255 15877004 Siedlisko 9500 m² ze stawem bliźniak   5 min TarczynSiedlisko na działce 9500 m², zabudowane bliźniakiem o powierzchni 120 m². Dom do remontu, z poddaszem 50 m² do adaptacji. Na terenie staw, sad oraz zabudowania gospodarcze. Spokojna lokalizacja z ...

Suchodół (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

950 000 PLN (7 308 zł/m2)

4
1
130 m2
1995
15861412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206548 15861412 Dom wolnostojący z ogrodem i dwoma tarasami Huta Żabiowolska, 138 m², blisko S8Dom z 2005 roku, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania, na działce 1000 m². Bardzo szybki dojazd do S8 (ok. 2 min), co zapewnia sprawną komunikację z Warszawą. Dużym atut...

Huta Żabiowolska (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 380 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
138 m2
2005
15767277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25522010 15767277 Dom parterowy z duszą w sercu Łomianek idealny dla rodziny!Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 127 m², położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 712 m² w spokojnej, kameralnej okolicy centralnych Łomianek. To miejsce, w kt...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 095 000 PLN (6 441 zł/m2)

4
1
170 m2
1976
15881716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27645559 15881716 Bliźniak 89,49 m² 4 pokoje działka 500 m² pompa ciepła OsowiecINFORMACJE:-powierzchnia: 89,49 m²-działka: 500 m²-liczba pokoi: 4-rok oddania: 2026-zabudowa: bliźniacza-miejsce postojowe na podjeździe-ogrzewanie: pompa ciepła + podłogoweNAJWAŻNIEJ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

749 000 PLN (8 416 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15858690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153566 15858690 Dom parterowy z antresolą w lesie, wykończony 93 m2 OjrzanówNa sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku, położony w zielonej, spokojnej części Ojrzanowa (gm. Żabia Wola). Nieruchomość usytuowana na dużej, zadrzewionej działce, zapewniającej ...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 390 000 PLN (13 900 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15885748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27740380 15885748 Dom 337 m² działka 10 988 m² garaż 2 stanowiska taras zimowyDuży, 3 poziomowy dom o powierzchni całkowitej 337 m² (użytkowa ok. 270 m²) na działce 10 988 m².Teren podzielony na mniejsze działki możliwość dalszego wykorzystania lub sprzedaży.Nieru...

Korzeniówka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

4 200 000 PLN (12 463 zł/m2)

8
2
337 m2
1998
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
15881715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27645557 15881715 Połowa bliźniaka 130 m² działka 550 m² 6 pokoi garaż bez PCC OsowiecBliźniak w nowoczesnej zabudowie, posadowiony na działce 550 m². Przemyślany układ i proporcje pomieszczeń zapewniają realną funkcjonalność. Część dzienna (salon z aneksem) o pow...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 160 000 PLN (7 436 zł/m2)

6
2
156 m2
2026
15859406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27167757 15859406 Dom wolnostojący z widokiem na las Odrano-Wola, blisko Grodziska Mazowieckiego, 292 m² pow. użytkowej (320 m² całkowitej). Dwa niezależne wejścia, odpowiedni dla dużej rodziny, z możliwością adaptacji poddasza na pracownię artystyczną lub przekształ...

Odrano-Wola (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 600 000 PLN (4 848 zł/m2)

8
3
330 m2
2000