• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 522

15495668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkalno-usługowy z warsztatem 19841177 15495668 Do sprzedaży; Budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w 1995 roku z gazobetonu. Budynek składa się z części usługowej na parterze oraz części mieszkalnej na piętrze i poddasza o łącznej powierzchni 370 m2. Dom w części podpiwniczony, strych nieużytkow...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

990 000 PLN (2 676 zł/m2)

6
3
370 m2
1995
15824545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Łomianek || Cicha okolica || Segment 26640451 15824545 Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m². Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkład pomieszczeń1) Podpiwniczenie:- kotłownia - suszarnia - pomieszczeni...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 085 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
155 m2
1988
15853979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27066633 15853979 Zapraszam do odkrycia wyjątkowej rezydencji, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To imponujące miejsce tworzy idealne połączenie przestronności, komfortu i luksusu. Jest to Perełka na rynku nier...

Nieporęt (Stanisławów pierwszy) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

4 800 000 PLN (11 970 zł/m2)

7
3
401 m2
2026
15687793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23972776 15687793 Piec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!Kupujący nie płaci prowizjiBrak podatku PCCDostępnych kilka segmentów środkowych pow. 127 mkw Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Legionowie (uli...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

890 000 PLN (7 008 zł/m2)

4
1
127 m2
2025
15489424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19718426 15489424 Bez prowizji od kupującego!Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN.-------------------Marzysz o własnym domu na łonie natury? Chcesz mieć 3 minuty do przedszkola, szkoły i łatwy dojazd do Warszawy?Mam przyjemność zaprezentować wyją...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (5 822 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15844164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26822047 15844164 brak prowizji od kupującegoodbiory jesieniąstacja PKP 10-12 min spaceremwszystkie media miejskiegaraż w bryle budynku Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Łajskach - 3 minuty do Legionowa. Zaledwie 10-1...

Wieliszew (Łajski) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 100 000 PLN (9 402 zł/m2)

5
1
117 m2
2025
15841218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26788255 15841218 Dom na sprzedaż - jednorodzinny, całoroczny 151,40 mkw*działka 1535 mkw* Głodowo Pułtusk.Oferujemy dom wolnostojący, parterowy w stylu klasycznym o powierzchni 151,40 mkw, urządzony skandynawskimi meblami vintage przy obwodnicy Pułtuska.Miejsce świet...

Pułtusk (Głodowo) (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

995 000 PLN (6 589 zł/m2)

4
1
151 m2
2019
15383165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17319618 15383165 Ten dom jest naprawdę wyjątkowy. W idealnym stanie, urządzony w nowoczesnym stylu. PEREŁKA Sprzedawany z pełnym wyposażeniem (meble w cenie).Ten dom mogą kupić obcokrajowcy. Dom wybudowany w 2018 r. w zabudowie bliźniaczej o pow. 99 mkw. posadowiony ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
2
98 m2
2018
15888176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący 2xgaraż Ogródek Rekuperacja Bielany 27805630 15888176 Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach.Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego.Kameralne, zamknięte osiedle zapewniające komfort życia blisko natury i ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 678 000 PLN (16 718 zł/m2)

5
3
220 m2
2026
15885640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27734536 15885640 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 550 000 PLN (9 509 zł/m2)

6
2
163 m2
2025
15884009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692059 15884009 Wolnostojący dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Wola Rasztowska.Dom o powierzchni 171,29 mkw. usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1000 m².Nieruchomość zlokalizowana w tej samej, dob...

Klembów (Wola rasztowska) (Mazowieckie, gm. Klembów)

1 390 000 PLN (8 129 zł/m2)

4
1
171 m2
2026
15683323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23893233 15683323 Wolnostojący dom, tylko 5 km od Warszawy. Kształtna działka, możliwa instalacja fotowoltaiczna wraz z magazynem energii. Dom o klasycznej bryle, wybudowany z cegły ceramicznej. Praktyczny rozkład pomieszczeń: 6 pokoi, 2 łazienki. Podłogi: parkiet MER...

Halinów (Budziska) (Mazowieckie, gm. Halinów)

1 600 000 PLN (7 583 zł/m2)

6
2
211 m2
2009