• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 523

15683323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23893233 15683323 Wolnostojący dom, tylko 5 km od Warszawy. Kształtna działka, możliwa instalacja fotowoltaiczna wraz z magazynem energii. Dom o klasycznej bryle, wybudowany z cegły ceramicznej. Praktyczny rozkład pomieszczeń: 6 pokoi, 2 łazienki. Podłogi: parkiet MER...

Halinów (Budziska) (Mazowieckie, gm. Halinów)

1 600 000 PLN (7 583 zł/m2)

6
2
211 m2
2009
15889458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27851013 15889458 Bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Warszawa Białołęka, ul. OlesinNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki - Kobiałka, przy ul. Olesin. Inwestyc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 900 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
183 m2
2025
15883903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27684516 15883903 Na sprzedaż dom z potencjałem – klimatyczna część Brwinowa!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Brwinowa. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, pry...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

898 000 PLN (6 193 zł/m2)

6
1
145 m2
1955
15852478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27033352 15852478 BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje z myślą o osobach, które szukają przestrzeni, prywatności oraz ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
177 m2
2026
15624462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom inwestycyjny do rozbudowy 22704752 15624462 3 dochodowe budynki na sprzedaż - doskonała okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja.  W frontowym budynku są dwa pietra wynajęte biznesom, a z tyłu budynku dwa domy z trzema mieszkaniami, wynajęte osobom prywatnym. Możliwa sprzedaż działek pod inwes...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (10 345 zł/m2)

10
5
348 m2
1986
15886074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27747066 15886074 Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem.Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw piwnicy o wysokości 270 cm.) w otoczeniu zieleni (działka 737 ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (6 040 zł/m2)

7
4
495 m2
2007
15841704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju, 5 pok, boski ogród, oranżeria, las 26792878 15841704 Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce.Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie przyrody, spokój oraz śpiew ptaków. Dom otoczony jest pięknym, zagospod...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 480 000 PLN (7 048 zł/m2)

5
2
210 m2
1995
15882171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27658005 15882171 Dom w technologii kanadyjskiej o powierzchni 150 m2, położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 1000 m2 usytuowany w Otrębusach.PARTER:- przestronny salon z wyjściem do ogrodu,- otwarta kuchnia ze spiżarnią,- dodatkowy pokój (gabinetsypialni...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 540 000 PLN (10 267 zł/m2)

5
1
150 m2
2025
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15050593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8171124 15050593 Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 350 m, usytuowany na przestronnej, ogrodzonej działce o powierzchni 5000 m w cichej i zielonej miejscowości Karolina.Układ pomieszczeń:Parter:-przestronny salon z kominkiem i wyjściem na ...

Karolina (Mazowieckie, gm. Baranów)

2 500 000 PLN (7 143 zł/m2)

8
2
350 m2
2019
15449746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod Warszawą, Wolica 18816857 15449746 ENGLISH BELOWNa sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w miejscowości Wolica pod Warszawą. Oferowana nieruchomość to pół bliźniaka - przylegający ścianą garażu do garażu drugiej połowy domu. Doskonała propozycja dla osób pracujących w Warszawie lub po...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (9 086 zł/m2)

4
2
220 m2
2004
15792051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom z potencjałem - Konstancin-Jeziorna 26005232 15792051 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2 z ogrodem oraz drzewostanem mieszanym w przewadze starodrzewia sosnowego. Działk...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 999 000 PLN (12 444 zł/m2)

6
4
241 m2
2001