• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 486

15887868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796884 15887868 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym – 19 m² (strona południowa, bardzo jasny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15884479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704444 15884479 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 184 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15882680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673052 15882680 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,26m2 składa się z:-pokoju dzienn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (16 739 zł/m2)

1
1
32.26 m2
1965
15882010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27654577 15882010 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,14m2 składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 295 000 PLN (19 288 zł/m2)

3
1
67.14 m2
2016
15881989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653812 15881989 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. WandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,50m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ła...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

731 250 PLN (19 500 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1961
15881951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653310 15881951 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15884148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695855 15884148 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85,9m2 składa się z:-trzech pokoi,-widnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 955 zł/m2)

3
2
85.9 m2
2002
15884055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694063 15884055 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Dwernickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,25m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 639 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15883400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675290 15883400 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 999 PLN (19 211 zł/m2)

2
1
38 m2
1966
15883398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675288 15883398 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Sulejkowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 17 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 226 zł/m2)

2
1
62 m2
2002