• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 477

15884970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714772 15884970 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
43.8 m2
1982
15887200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27778993 15887200 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura SkyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,14m2 składa s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 343 zł/m2)

1
1
35.14 m2
2018
15886664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763576 15886664 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Komorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,06m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym, - pojemna wnęka sypialniana,- łazienka. P...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 176 zł/m2)

1
1
34.06 m2
1977
15886057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746445 15886057 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1980 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- pokoju 17 m²,- pokoju 9...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 681 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15886771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766573 15886771 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. NasielskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - korytarzaPowierzchn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 000 PLN (22 309 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2012
15885677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27737256 15885677 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, Praga-Południe przy al. WaszyngtonaBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budowy: 1963Winda: takNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m² składa się z:dużego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 930 zł/m2)

3
1
86 m2
1963
15884480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704445 15884480 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:-salonu z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15888981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837594 15888981 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,4m2 składa się z:-salon z wyjś...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (17 442 zł/m2)

3
1
77.4 m2
2004
15887910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797121 15887910 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. MiędzynarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się z:- widnej kuchni, - jadalni (pierwotnie os...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 849 zł/m2)

3
1
46.5 m2
1972
15887844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795678 15887844 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza ManteufflaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1991NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (13 088 zł/m2)

3
1
68 m2
1991
15886023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746326 15886023 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym – przestrzeń dzienna z częścią...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
54 m2
2016
15884625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707144 15884625 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (14 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1983