• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 501

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15872786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502071 15872786 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrzyckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1971 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-otwar...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (20 800 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1971
15872784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502055 15872784 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Osieckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-hol,-salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 000 PLN (21 200 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15872546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27498313 15872546 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (19 149 zł/m2)

3
1
47 m2
2025
15867596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Saska Kępa | 3 pokoje | Widok | 27348433 15867596 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie.Na niespełna 47 m2 składają się:- duży pokój 16 m2 z loggią- mniejszy pokój 9 m2- mały pokój 6 m2- kuchnia z oknem- łazienka- korytarzMies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

777 000 PLN (16 891 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15658306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 5 pokoi | widok na park 23437641 15658306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski.BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1979 roku (bez windy). Blok kameralny - tylko 9 mieszkań w kl...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (14 167 zł/m2)

5
1
84 m2
1979
15886340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa | 50m2 | 3 pokoje | ciche, jasne 27753953 15886340 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej Kępie, tuż obok Parku Skaryszewskiego.Budynek OsiedleMieszkanie ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1958
15859573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Saska | 3 pokoje | dwie loggie | komórka 27169341 15859573 Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska.Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia.Budynek osiedleMieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8-piętrowego budynku z 2011 roku na Osiedlu Saska.Budy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (19 828 zł/m2)

3
1
58 m2
2011
15866188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Gocław | 3 pok. | Taras 15 m | Potencjał | 27315367 15866188 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu.Na 79 m2 składają się:- duży pokój z wyjściem na taras - otwarta kuchnia- 2 mniejsze pokoje- łazienka- wc- korytarzMIeszkanie znajduje się na 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (17 089 zł/m2)

3
1
79 m2
1998
15642519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 3 pokoje | jasne i ciche | ok. Promenady 23107338 15642519 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990 roku (bez windy). Budynek kameralny (tylko dwa mieszkania na ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (14 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1990
15868098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 55 m2 | 2 pokoje | słoneczne 27364488 15868098 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 2007 roku. Budynek monitorowany, z całodobo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (18 182 zł/m2)

2
1
55 m2
2007
15881717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645558 15881717 Saska Kępa to adres, którego nie trzeba przedstawiać. Prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Saskiej, zaledwie kilkuminutowy spacer od tętniącej życiem ulicy Francuskiej. To wyjątkowa enklawa, w której starodrzew i k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
1967