• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 484

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15892430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898827 15892430 Mieszkanie znajduje się w dobrze zawiadywanym administracyjne budynku .Sam lokal od chwili oddania do użytku ,nie przechodził żadnych modernizacji , można powiedzieć że to 100% oryginał z grudnia 1980 roku. Trzy nie zależne pokoje , widna kuchnia ,wc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15891175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890490 15891175 Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie w dobrym stanie, zlokalizowane w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 1956 roku na warszawskiej Pradze-Południe. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania na start, mieszkania na czas st...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

350 000 PLN (15 909 zł/m2)

1
1
22 m2
1956
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 664 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15875441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526233 15875441 Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Poznaj ofertę mieszkania, które łączy funkcjonalny układ z idealną lokalizacją.O MIESZKANIUMieszkanie o powierzch...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (14 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1972
15891418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896927 15891418 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia.Agencje proszę o kontakt tylko z klientem, od którego pobieracie prowizję.LOKALIZACJA...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 936 zł/m2)

3
-
47 m2
2008
15867596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Saska Kępa | 3 pokoje | Widok | 27348433 15867596 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie.Na niespełna 47 m2 składają się:- duży pokój 16 m2 z loggią- mniejszy pokój 9 m2- mały pokój 6 m2- kuchnia z oknem- łazienka- korytarzMies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

777 000 PLN (16 891 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15658306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 5 pokoi | widok na park 23437641 15658306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski.BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1979 roku (bez windy). Blok kameralny - tylko 9 mieszkań w kl...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (14 167 zł/m2)

5
1
84 m2
1979
15886343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamionek | 2 pokoje | okolice SWPS 27753959 15886343 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, ciche i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone na Kamionku (Praga-Południe).Budynek OsiedleNieruchomość znajduje się na 3. piętrze w budynku z 2013 roku, zrealizowany...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013