• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 484

15881358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629268 15881358 GOCŁAW - 4 POKOJE, OSTATNIE PIĘTRO, LOGIA, 2 MIEJSCA W GARAŻU, WYSOKI STANDARD To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym budynku z 2018 roku, p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

4
-
78 m2
2018
15890598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882437 15890598 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

3
1
45 m2
2009
15891373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896599 15891373 Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia „premium” na każdym kroku. Za to oferują coś znacznie trudniejszego do znalezienia — codzienny kom...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 854 zł/m2)

2
-
41 m2
1958
15890504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878609 15890504 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej na kameralnym osiedlu Mieszko BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,6m2 składa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 908 zł/m2)

2
1
32.6 m2
2019
15889379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849855 15889379 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1998
15889234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846109 15889234 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:- jasnego salonu z wyjście...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15890395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876177 15890395 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,4m2 składa się z:-przestronny sa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 000 PLN (17 997 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2006
15864993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27277642 15864993 GOCŁAW - 3 POKOJE, WYSOKIE PIĘTRO, DUŻY BALKON, KLIMATYZACJA, GARAŻ ​ To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, komfortowego mieszkania z pięknym widokiem , w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (19 455 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15887228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779325 15887228 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. UmińskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-dwóch po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15886160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749631 15886160 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza ManteufflaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Winda do piętra 8.Rok budowy: 1987NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z:-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

2
1
47 m2
1987
15885009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715283 15885009 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-Salon oraz sypialnia: Ust...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (14 212 zł/m2)

2
1
52 m2
1953
15884970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714772 15884970 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
43.8 m2
1982