• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 486

15882161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657882 15882161 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1988NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (12 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1988
15881136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624577 15881136 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15878767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27600104 15878767 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Zgierskiej BUDYNEK Lokal znajduje się na parterze w nowootwartym hoteluNIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 16 m² + antresola 8 m².Lokal składa się z pokoju, sypialni na antresoli, łazienki z prysznicem i pralką....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
20 m2
2025
15878326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593898 15878326 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Motorowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 17 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2. Układ:- Salon z aneksem kuchennym z pełnym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 279 000 PLN (19 984 zł/m2)

3
1
64 m2
2019
15878120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589075 15878120 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Praga-Południe ul. Jana Nowaka-JeziorańskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:- salon z kuchnią (...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
-
55 m2
2010
15884207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696110 15884207 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Władysława UmińskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1987 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- trzech pokoi,- o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 158 zł/m2)

3
1
57 m2
1987
15884185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695933 15884185 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

688 000 PLN (22 933 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15884087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695096 15884087 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Zagójskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,59m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-kuchn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 321 zł/m2)

2
1
33.59 m2
1965
15881148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27624778 15881148 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15878338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594113 15878338 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

787 000 PLN (20 987 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2025
15878127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589072 15878127 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 000 PLN (20 729 zł/m2)

2
1
48 m2
2021
15882019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27654666 15882019 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisława Augusta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się z:-pokoju dziennego z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (21 844 zł/m2)

1
1
32 m2
1936