• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 264

15740009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kapitalna jasna kawalerka Praga-Północ 24945010 15740009 HOT OFERTA! WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu fenomenalną jasną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 20,69 m², położoną na drugim piętrze z czterech w przedwojennej kamienicy z 1935 r. przy ul. Grajewskiej 19, na Pra...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

349 000 PLN (17 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1935
15887912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy LOFT Premium 66,58 m² | 2 poziomy | Ostatni 27797130 15887912 Szukasz mieszkania, które wymyka się schematom i ma duszę? Cenisz klimat loftu, autentyczną, przedwojenną cegłę i niebanalne wnętrza? Obejrzyj galerię - to nie są wizualizacje, ten apartament naprawdę tak wygląda i czeka na Ciebie. Wystarczy wnieść w...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (18 030 zł/m2)

2
2
66 m2
-
15848823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26948759 15848823 Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,34 mkw, zaprojektowane z myślą o komforcie oraz maksymalizacji potencjału inwestycyjnego - gotowe pod najem.Wyjątkowa nieruchomość z bezpośrednim widokiem na panoramę Warszawy oraz Stad...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (19 522 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15791723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25997997 15791723 Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Pragi-Północ przy ulicy Wileńskiej 12 Świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane i funkcjonalne mieszkanie stanowi komfortową propozycję zar&o...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (18 158 zł/m2)

2
-
38 m2
1938
15807777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy Placu Konesera | Praga-Północ 26378856 15807777 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera, Galerii Wileńskiej oraz Metra Wileńskiego.Lokal znajduje się na 6. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (12 325 zł/m2)

4
-
77 m2
1981
15873112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pok od zaraz pilne 27512343 15873112 3 pokoje 65,2 m² loggia 9 piętro duży potencjał Praga-PołudnieNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą przy ul. Władysława Umińskiego na warszawskiej Pradze-Południe (Gocław)....

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (10 754 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15787080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny widok! M2 do remontu 25916396 15787080 !! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10m2 na warszawskiej Pradze - Południe. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Potencjał inwestycyjny - planowana III linia metra, z której jeden z przystanków ,,Fieldorfa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15886013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27746199 15886013 HOT OFERTA ! TYLKO U NAS!!Wyjątkowy, w pełni zmodernizowany obiekt użytkowo-mieszkalny o wysokim standardzie technicznym i dużym potencjale inwestycyjnym, łączący funkcje usługowe, magazynowe oraz mieszkalne, stanowiący gotową do użytkowania nierucho...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 750 000 PLN (10 547 zł/m2)

11
-
640 m2
2012
15873067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 48 m² | Loggia | Piwnica 27511652 15873067 2 pokoje 48 m² Loggia Piwnica Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na Pradze-Południe (Gocławek), przy ul. Łukowskiej.Atuty nieruchomości:• ekspozycja zachodnia• 2 niezależne pokoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15713409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy i luksusowy apartament na modnej Pradze 24435089 15713409 Na sprzedaż unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję i nowoczesność. Za projekt odpowiada uznana i nagradzana pracownia architektoniczna Moomoo Ar...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (30 114 zł/m2)

3
1
88 m2
2016
15824369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z oddzielną kuchnią przy Parku z garażem 26639507 15824369 Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią, garderobą oraz garażem- ul. Szaserów.1. Powierzchnia: idealnie zaprojektowane, ustawne 2 pokoje2. Kuchnia: osobna, zamykana, z oknem3. Łazienka: duża, wyg...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

2
1
61 m2
1997
15888581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
idealne pod wynajem-świetna lokalizacja 27817144 15888581 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w świetnej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość składa się z salonudwóch oddzielnych pokoidużego przedpokojuosobnej kuchnioddzi...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (10 656 zł/m2)

4
1
61 m2
1980