• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 264

15873311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515339 15873311 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15878083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588022 15878083 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,5 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (19 016 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1958
15873339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515484 15873339 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. GrajewskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1950NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,2m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym ok....

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (14 770 zł/m2)

2
1
39.2 m2
1950
15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15802441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje z ogródkiem 26266788 15802441 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 35m2, parter7 z windą, w budynku z 2025 r., Praga Północ, Nowa Praga.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928
15723111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24631143 15723111 Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej.Układ mieszkania :- 4 sypialnie - osobna kuchnia- łazienka- WC osobne - przedpokój - zabudowany balkon.W mieszkaniu zostały odnowione łazienki ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (21 839 zł/m2)

4
1
87 m2
1985
15791422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25991777 15791422 Kawalerka w najnowszym apartamentowcu na Pradze-Północ o powierzchni 33 m, 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2025 roku.W skład mieszkania wchodzi :- pokój z aneksem kuchennym;- łazienka z kabiną prysznicową;- balkon ze schowkiem.Linia tramwajow...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (21 667 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15848287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26935384 15848287 Nowy lokal usługowy w odbudowanym dworku. Nadaje się na Gastronomię lub inne przeznaczenie.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!Oferta wysłana z programu dla biu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (16 304 zł/m2)

1
-
92 m2
-
15829534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643809 15829534 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku.Mieszkanie dostępne do zamieszkania od majaRealizacja projektu architekta w stylu industrialnym, bardzo zadbana i w świetnym stanie (bard...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (36 145 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15408451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17875498 15408451 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy, parę kroków (200m) od metra Dworzec Wileński.Mieszkanie o powierzchni 69 mkw. składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz pomieszczenia wc. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (15 159 zł/m2)

3
-
69.2 m2
1885
15889198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846051 15889198 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m²TgQPHd[] , zlokalizowane na 1. piętrzeTgQPHd[] zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal jest w stanie do zamieszkania, na wyposażeniu znajdują się pralka, zmywarka...

Warszawa (Praga-Północ), Starzyńskiego

800 000 PLN (17 391 zł/m2)

2
1
46 m2
-