• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 265

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15889803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27862087 15889803 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,32m2 składa się z:- jasnego pokoju,- oddzielne...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 000 PLN (15 276 zł/m2)

1
1
33.32 m2
1936
15888439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814075 15888439 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (14 739 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15886572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27762001 15886572 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzielo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (20 588 zł/m2)

1
1
34 m2
2018
15886154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749625 15886154 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokój o pow. 19 m2 z dużą, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (17 438 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1976
15887288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780234 15887288 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 181 zł/m2)

3
1
72 m2
1934
15885996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745229 15885996 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TarchomińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu-sypialni-kuchni-ła...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (16 579 zł/m2)

2
1
38 m2
1938
15883374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675052 15883374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,97m2 składa się z:-dwóch odrębnych pokoi, -wid...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 393 zł/m2)

2
1
36.97 m2
1966
15885906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743643 15885906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-poko...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (18 571 zł/m2)

1
1
28 m2
1960