• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 264

15890435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877083 15890435 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15890367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875895 15890367 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Konopackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zabytkowej części odrestaurowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 121 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15889938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864659 15889938 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (14 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15890668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882886 15890668 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 092 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1979
15890455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877371 15890455 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,2m2 składa się z:-trzech oddzielnych pokoi-widn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 235 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1969
15890454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877370 15890454 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kotsisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,85 m2 składa się z:-Hol 3,11 m2,-Salon z aneksem ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
45.85 m2
2024
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002
15886572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27762001 15886572 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzielo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (20 588 zł/m2)

1
1
34 m2
2018
15886154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749625 15886154 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokój o pow. 19 m2 z dużą, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (17 438 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1976
15887288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780234 15887288 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 181 zł/m2)

3
1
72 m2
1934