• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 264

15885996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745229 15885996 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TarchomińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu-sypialni-kuchni-ła...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (16 579 zł/m2)

2
1
38 m2
1938
15885906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743643 15885906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-poko...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (18 571 zł/m2)

1
1
28 m2
1960
15888439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814075 15888439 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (14 739 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15887201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27778994 15887201 3-pokojowe mieszkanie Praga-Północ ul. CzynszowaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 2002.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:2 pokoiPokoju z aneksem kuchennymŁazienki z WCPr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 433 zł/m2)

3
-
67 m2
2002
15886550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761845 15886550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami)Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (12 329 zł/m2)

3
1
73 m2
1969
15886527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761174 15886527 NA SPRZEDAŻWyjątkowy apartament przy ul. Targowej 4951 – Praga-PółnocNa sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykoń...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 000 PLN (23 333 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15886187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749892 15886187 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Markowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Lokal przeszedł kompleks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15879127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27608271 15879127 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,1m2 składa się z:-pokoju dziennego z anekse...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (16 944 zł/m2)

1
1
30.1 m2
1974
15883374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675052 15883374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,97m2 składa się z:-dwóch odrębnych pokoi, -wid...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 393 zł/m2)

2
1
36.97 m2
1966
15881945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653309 15881945 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Zachariasza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,94m2 składa się z:- Przestronny salon – 19,...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 196 zł/m2)

2
1
50.94 m2
2008
15881137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27624579 15881137 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (14 444 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1972
15878347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594233 15878347 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Panieńskiej -Rezydencja Canaletto BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 70,6 m² plus loggia 3,7 m²:-salon z wyj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 352 260 PLN (18 200 zł/m2)

3
1
74.3 m2
1995