• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 264

15878347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594233 15878347 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Panieńskiej -Rezydencja Canaletto BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 70,6 m² plus loggia 3,7 m²:-salon z wyj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 352 260 PLN (18 200 zł/m2)

3
1
74.3 m2
1995
15878193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590349 15878193 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,45 m2 składa się z:-salonu,-sypialni, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 284 zł/m2)

2
1
54.45 m2
1960
15881355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27629205 15881355 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju, - otwartej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1969
15881243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626340 15881243 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,31m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchen...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 755 zł/m2)

2
1
37.31 m2
2020
15881160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27624786 15881160 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Floriańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 6070-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (21 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15884118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695290 15884118 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wrzesińskiej w Porcie PraskimBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,28m2 składa się z:-pokoju ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (26 730 zł/m2)

1
1
24.28 m2
2019
15881147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624779 15881147 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. WileńskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dwóc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
50 m2
2014
15879129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27608263 15879129 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windąRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (23 849 zł/m2)

1
1
29.31 m2
2025
15877065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562100 15877065 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (15 258 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1979
15877076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562224 15877076 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Łochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:- duży ok. 22 m2 salon z dwo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (14 571 zł/m2)

1
1
35 m2
1934
15873311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515339 15873311 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15878083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588022 15878083 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,5 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (19 016 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1958