• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 264

15847142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26903608 15847142 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Północ w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla inwestorów poszukujących stabilnego źródła dochodu oraz nieruchomości z ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 290 000 PLN (17 225 zł/m2)

2
-
191 m2
1897
15888156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27804152 15888156 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy!!!Podstawowe informacje:Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1968
15841759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26796910 15841759 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCICiche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera, do remontu.Podstawowe informacje:Lokal przeznaczony do remontu, daje ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 946 zł/m2)

2
-
37 m2
1956
15888860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830877 15888860 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam 31-metrowe wysokie mieszkanie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, przytulnym salonem i dużą sypialnią. Mieszkanie świeżo wykończone, posiada całkowicie nowe meble, w tym ogromną szafę, sprzęt...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (18 677 zł/m2)

2
-
31 m2
1920
15866248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawna kawalerka z aneksem sypialnym i widokiem 27316506 15866248 Kawalerka z aneksem sypialnym i panoramą PragiNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,1 m², położone przy ul. Wołomińskiej na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku z lat 70. Mieszkanie do remontu.ROZKŁADDzięki aneksowi s...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 933 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15864033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi 27262128 15864033 Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. WiosennaCena: 640 000 zł (17 297 złm²)Lokalizacja: ul. Wiosenna, Praga-Północ, Warszawa Powierzchnia: 37 m² (mieszkanie) + 2,1 m² (piwnica) Piętro: 610OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż jasne i ustawne...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15872091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica_ Dwupoziomowe lub 2 mieszkania_ Metro 27485294 15872091 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGONietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015. Klimatyczne, ciche mieszkanie, usytuowane jest w oficynie z ogromnymi oknami i widok...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 055 000 PLN (15 290 zł/m2)

3
2
69 m2
1932
15884796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
32m2 | Możliwość 2 pokoi | Garaż 27711354 15884796 Na sprzedaż ustawna i dobrze doświetlona kawalerka o pow. 32 m², zlokalizowana w sercu Gocławia przy ul. Międzyborskiej 19. Dzięki przemyślanemu układowi oraz południowo-zachodniej ekspozycji, mieszkanie jest pełne naturalnego światła i daje możliwoś...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (16 406 zł/m2)

1
1
32 m2
2003
15827400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633308 15827400 Lokalizacja jest znakomitą zaletą tej nieruchomości tuż obok znajduje się stacja PKP i metro M2 Dworzec Wileński, co zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne z resztą miasta. Mieszkanie, z uwagi na swoją cenę, lokalizację i standard, stanowi wyją...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

4
1
59 m2
1950
15503122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga Południe, Grochów, 2 pokoje, 48m2 19990078 15503122 Oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²3 piętro w 3-piętrowym bloku z 1952 rokuWarszawa, GrochówPiwnica, osobna kuchniaOdrębna własność z księgą wieczystąMieszkanie zlokalizowane jest w okolicy przystanków Os. Majdańska Przyczół...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

792 000 PLN (16 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1952
15520051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Praga Północ 3 pokoje 20380290 15520051 Oferuję 3 -pokojowe 54,45 m2 mieszkanie.Mieszkanie zadbane, odnowione, umeblowane, kuchnia z wyposażeniem (lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik elektryczny), łazienka z wanną, prysznicem i pralką, oddzielne WC, oświetlenie energooszczędne. Lokal odnowi...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (16 648 zł/m2)

3
2
54 m2
1963
15474669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokoje/ biuro- obok SOHO, Praga Płd! 19388765 15474669 Posiadamy w ofercie na sprzedaż lokal - do własnej aranżacji w formie mieszkania 4 pokojowego lub biura - 71,95m2 na Pradze Południe - w okolicy SOHO!Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego, który został zaadaptowany na biuro w nowoczesnym bud...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (22 521 zł/m2)

4
1
71 m2
2021