• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Serock

Znalezionych ofert: 89

15841276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26788341 15841276 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 948 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? Istnieje możliwość zakupu każdej z działek osobno ?Tereny te oferują szerokie możliwości zabudo...

Serock (Marynino) (Mazowieckie, gm. Serock)

246 480 PLN (260 zł/m2)

-
-
948 m2
-
14538093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 139736 14538093 Działka inwestycyjno-usługowa posiadająca MPZP pod m.in. działalność produkcyjną. Okazja dla osób i firm szukających możliwości inwestycji na północ od Warszawy. Działka zgodnie z MPZP (uchwała nr 309XXXIV2013) przeznaczona jako teren obiektów produk...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

920 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
4609 m2
-
15841681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792683 15841681 Do sprzedaży dwupokojowy apartament z dwoma miejscami parkingowymi do wyłącznego użytku.Lokal nowocześnie wykończony zlokalizowany w apartamentowcu usytuowanym bezpośrednio nad brzegiem Narwi oraz w sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Lokal stanowi ci...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

349 000 PLN (11 265 zł/m2)

2
1
30.98 m2
2021
15632995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880660 15632995 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880658 15632989 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871491 15632803 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880667 15632988 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15834419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707249 15834419 CZĘŚĆ ZAŁĄCZONYCH ZDJĘĆ JEST WIZUALIZACJĄ.  NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAWANA JEST W STANIE DEWELOPERSKIM.Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15659726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447220 15659726 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15628637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22815287 15628637 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

745 000 PLN (6 963 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15345012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16375491 15345012 Mieszkanie pracuje na wynajmach krótkookresowych. Gastronomia. Rekreacja. Rozrywka. Mieszkanie na 1 piętrze z windą w otulinie lasu, terenów rekreacyjnych, deptaków nadnarwiańskich, ścieżek pieszych i rowerowych. Możliwość uprawiania sportów wodnych....

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

237 000 PLN (13 167 zł/m2)

1
1
18 m2
1960
15641045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23074285 15641045 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

735 000 PLN (6 869 zł/m2)

4
1
107 m2
2024