• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Serock

Znalezionych ofert: 89

15750432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25122076 15750432 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 566 864 PLN (108 zł/m2)

-
-
14508 m2
-
15745314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25055385 15745314 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale inwestycyjnym, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną w...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

7 116 840 PLN (180 zł/m2)

-
-
39538 m2
-
15882064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27656131 15882064 Wyjątkowy obiekt komercyjny o pow. 1500 m² z widokiem na Narew w Serocku pod Warszawą.Prezentujemy unikatową okazję inwestycyjną w sercu turystycznego Serocka. Ten trzypiętrowy budynek o ogromnym potencjale biznesowym to gotowy model dochodowego prz...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 490 000 PLN (1 923 zł/m2)

12
1
1295 m2
2003
15882562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27668839 15882562 Na sprzedaż atrakcyjny hotel położony przy trasie DK 61, usytuowany na działce o powierzchni niemal 8 ha. Obiekt oferuje szerokie możliwości rozwoju zarówno w zakresie działalności hotelarskiej, jak i eventowej. Jest idealnie przystosowany do dalszej...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

31 500 000 PLN (3 938 zł/m2)

11
-
8000 m2
2000
15882561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27668840 15882561 Na sprzedaż w pełni funkcjonująca stacja paliw zlokalizowana w Wierzbicy, przy drodze krajowej DK 61 w kierunku Pułtuska.Obiekt położony jest na strategicznym odcinku trasy o dużym natężeniu ruchu, co czyni go doskonałą lokalizacją dla klientów indyw...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

16 200 000 PLN (10 125 zł/m2)

11
-
1600 m2
2000
15805599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26311390 15805599 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Serocku, w bezpośredniej bliskości zjazdu na drogi krajowe DK61 i DK62.Nieruchomość o szerokim zakresie możliwości zagospodarowania, idealna do realizacji inwestycji w sektorze przemysłowym, usługowym i logis...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

4 288 763 PLN (400 zł/m2)

-
-
10712 m2
-
15711419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24398332 15711419 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 mkw., położona w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock. Działka oferuje szerokie możliwości zagospodarowania – doskonale sprawdzi się zarówno pod zabudowę jednorodzinną...

Serock (Marynino) (Mazowieckie, gm. Serock)

225 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15625323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22719094 15625323 Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjno-budowlany składający się z trzech przylegających działek, położony w miejscowości Stasi Las, gmina Serock.Lokalizacja terenu jest bardzo atrakcyjna – przylega on do asfaltowej i oświetlonej ulicy Głó...

Serock (Stasi las) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 999 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
7012 m2
-
15610668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22411984 15610668 Na sprzedaż działka w gminie Serock, położona w miejscowości Zalesie Borowe. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod zabudowę jednorodzinną, również w formie bliźniaczej, co stwarza idealne warunki do realizacji inwestycji mieszkaniowych w spokojnej ...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

2 968 416 PLN (88 zł/m2)

-
-
33732 m2
-
15882560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27668837 15882560 Na sprzedaż funkcjonująca stacja benzynowa zlokalizowana w miejscowości Wierzbica, bezpośrednio przy trasie DK 61 w kierunku Legionowa.Obiekt znajduje się w pobliżu obwodnicy, co zapewnia duży i stały przepływ ruchu, zarówno lokalnego, jak i tranzyto...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

14 220 000 PLN (14 874 zł/m2)

11
-
956 m2
2000
15841079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787772 15841079 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1330 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? Istnieje możliwość zakupu każdej z działek osobno ?Tereny te oferują szerokie możliwości zabudo...

Serock (Marynino) (Mazowieckie, gm. Serock)

345 800 PLN (260 zł/m2)

-
-
1330 m2
-
15622240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22642296 15622240 Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych o łącznej powierzchni 5 173 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? Istnieje możliwość zakupu każdej z działek osobno ?Tereny te oferują ...

Serock (Marynino) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 294 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
5173 m2
-