• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Serock

Znalezionych ofert: 89

15860578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182949 15860578 Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 90m2 położony w zacisznej wsi, w otoczeniu zieleni i natury. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do Serocka i Warsza...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

3
1
90 m2
1990
15795667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26101752 15795667 Na sprzedaż dom parterowy z zadaszonym tarasem i garażem w bryle budynku. Położony w sielskim otoczeniu zieleni i ciszy, przy utwardzonej drodze, przy której stoi kilka domów.Działka ma ponad 900 mkw. i z trzech stron graniczy z posesjami spokojnych,...

Serock (Karolino) (Mazowieckie, gm. Serock)

950 000 PLN (8 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2019
15855902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077551 15855902 DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIPNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Serocku dynamicznie rozwijającym się miasteczku turystyczno-rekreacyjnym, z...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

790 000 PLN (2 873 zł/m2)

6
2
275 m2
2007
15743759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25018797 15743759 Nieruchomość dla deweloperaPrzedstawiam Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną rozległą działkę o powierzchni 3,1 hektara, położoną w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Serock.MPZP: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

3 800 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
31146 m2
-
15640922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23070968 15640922 Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinnąPowierzchnia: 20 000 m² (2 ha)Plan zagospodarowania: zabudowa jednorodzinna (wolnostojące domy oraz bliźniaki)Możliwość zabudowy: do 20 domów wolnostojącychDoskonała lokalizacja: spokojna, cic...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 399 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
20000 m2
-
15885924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743839 15885924 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom położony w malowniczej okolicy lasów Popowskich oraz u zbiegu rzeki Bug i Narew. W odległości 10 minut od Serocka. Komunikację miejską zapewnia darmowy transport publiczny do Serocka, Legionowa oraz do...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

4
-
77 m2
2010
15746310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25075751 15746310 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Działka posiada duży potencjał zagospodarowania – zgodnie z miejscowym ...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

23 089 120 PLN (160 zł/m2)

-
-
144307 m2
-
15745349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25056070 15745349 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Atrakcyjny teren inwestycyjny z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorod...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

5 732 640 PLN (135 zł/m2)

-
-
42464 m2
-
15750434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25122078 15750434 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, składający się z pięciu działek o łącznej powierzchni 128 724 mkw. To doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym ...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

23 170 320 PLN (180 zł/m2)

-
-
128724 m2
-
15750060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25116571 15750060 Na sprzedaż grunt inwestycyjny przemysłowo-usługowy położony w miejscowości Wierzbica, blisko Serocka, w strefie objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod działalność przemysłową, produkcyjną, magazynową oraz skła...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

45 288 450 PLN (270 zł/m2)

-
-
167735 m2
-
15745348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25056069 15745348 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

2 414 745 PLN (135 zł/m2)

-
-
17887 m2
-
15757252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25295999 15757252 Na sprzedaż grunt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora położony w Wierzbicy, koło Serocka, to doskonała okazja do realizacji projektu mieszkaniowego lub usługowego.Teren o dużym potencjale, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, dwulokalową, b...

Serock (Wierzbica) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 593 920 PLN (160 zł/m2)

-
-
9962 m2
-