• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Serock

Znalezionych ofert: 89

15860266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181403 15860266 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA KLIENT SPRZEDAJĄCY - BEZ PROWIZJI!Rozglądasz się za idealnym miejscem pod budowę domu? Pragniesz zacisznej lokalizacji wśród zieleni, a przy okazji blisko wygodnej, miejskiej infrastruktury? Kompaktowa 800 m2 działka położ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

399 200 PLN

-
-
800 m2
-
15133135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10610327 15133135 Na sprzedaż działka budowlana w Serocku o powierzchni 5858 m², idealna pod inwestycję.Działka jest płaska i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi nieuciążliwe, z możliwością realizacji zabudowy szeregowej oraz bliźniaczej. ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

815 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
5858 m2
-
15741912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24981734 15741912 Oferta dotyczy nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Wyzwolenia 61 w Serocku, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 8658 zabudowana budynkiem ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego oraz jako działka ewidencyjna nr 851 stanowiąca drogę dojazdową do ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

8 600 000 PLN

-
-
45998 m2
-
15541105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20853850 15541105 Gotowy do wprowadzenia segment w kameralnej części Serocka. Nieruchomość z 2021r, wykończona pod klucz, przez większość czasu była niezamieszkana, aktualnie czeka na nowego właściciela. Segment składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

849 000 PLN (8 243 zł/m2)

4
2
103 m2
2021
15819569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590872 15819569 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowa Cena! 2 399 000. BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem według projektu Hiacynt 1 z Extradom odbicie lustrzane w miejscowości Stasi Las blisko Zalewu Zegrzyńskiego....

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 399 000 PLN (9 792 zł/m2)

6
-
245 m2
2022
15772506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25612820 15772506 Serock, ulica Pułtuska 27A - na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze w 3 - piętrowym budynku z lat 90-tych.Osiedle z zadbaną zielenią wokół budynku oraz placem zabaw. Budynkiem zarządza Wspólnota mieszkaniowa.UWAGA! w ofercie załączone zo...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

529 000 PLN (8 331 zł/m2)

3
1
63.5 m2
1993
15812080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26463586 15812080 Nowość, Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie w Serocku - idealne dla rodziny z dziećmi. Szukasz nieruchomości w cichej, spokojnej i zielonej lokalizacji? w takim razie zapraszam na dzień pokazowy.Mieszkanie ustawne, zadbane, estetyczne. Nieruchomość got...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

535 000 PLN (9 554 zł/m2)

3
1
56 m2
2021
15618382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22563172 15618382 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Borowa Góra, której najbliższa okolica oferuje szereg atrakcji zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. tj. m in.: - Zalew Zegrzyński: To duże sz...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 200 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15618372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22563170 15618372 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą Domu położonego niedaleko Jeziora Zegrzyńskiego w miejscowości Borowa Góra. Dawniej tereny Borowej Góry należały do rodu Radziwiłłów mających początkowo siedzibę w Zegrzu, a później w Jadwisinie. Na sp...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 399 000 PLN (9 101 zł/m2)

5
2
153.72 m2
2007
15759994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25348774 15759994 Nowość !!! Wspaniały parterowy dom wolnostojący w idealnym stanie.Chcesz mieszkać w stylowym, nowoczesnym domu na spokojnym i idealnie zlokalizowanym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Skubianka w gminie Serock? W takim razie zapraszam na d...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 230 000 PLN (9 685 zł/m2)

4
1
127 m2
2021
15740107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24946670 15740107 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Serocka – ul. Jorkuna 1.Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowoczesnym budynku z 2023 roku w sercu Serocka. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatno...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

530 000 PLN (7 570 zł/m2)

3
1
70.01 m2
2023
15741464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24973856 15741464 Ziemia rolna o pow.5,8ha, objęta MPZP, przeznaczony pod uprawę rolną. Rejon Serocka i węzła komunikacyjnego trasy 61 Warszawa - Augustów a trasy 62 Serock - Legionowo.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (li...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

8 848 800 PLN

-
-
58992 m2
-