• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 683

15866292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27317750 15866292 Do sprzedania działka o powierzchni 1150 m2, w odległości 900m od Pałacu. Dojazd do działki gminna, szeroką (8m), utwardzoną drogą. Na przełomie 2026 i 2027 planowana droga szutrowa.Teren objęty MPZP z przeznaczeniem MN budownictwo jednorodzinne. Dop...

Radziejowice-Parcel (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

320 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15866293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317749 15866293 2 pokojowe mieszkanie 42m znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2025 roku .Apartament składa się z:- oddzielnej kuchni - pokoju dziennego- sypialni- łazienki- balkonu .Okna wychodzą na wschód.Kuchnia w zabudowie.Łazienka z kabiną prysznic...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (21 310 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15865230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27290368 15865230 Do wynajęcia lokal parterowy w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu głównych arterii w Centrum Warszawy . Bardzo duży ruch pieszych. Idealne pod Burgerownie itp.Wyciąg mechaniczny.Lokal na parterze ( 36,5 m.kw.). 2 wejścia .Wyciąg.Do ceny należy dol...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 505 PLN (370 zł/m2)

3
-
36.5 m2
-
15865229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27290365 15865229 Do wynajęcia lokal biurowy 2 pokojowy w centrum Warszawy - 47 m2 (Śródmieście - metro centrum). Lokal klimatyzowany. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety . Cena najmu 60 zł m2 netto + 29 zł m2 eksploatacja . C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 820 PLN (60 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15864365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266928 15864365 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,45 m², położone na Woli (Koło) – przy ul. Obozowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazarku na Kole.Lokalizacja łączy świetną komunikację z zielonym otoczeniem – idealna zarówno do życia, ja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (16 212 zł/m2)

3
1
60.45 m2
1955
15863312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242545 15863312 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 w Magdalence koło PiasecznaJanek.Działka w kształcie kwadratu o szerokości od drogi ok 43 m x ok 42 m.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Na działce skrzynka z prądem i gazem.Woda w projekcie....

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 600 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15861534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207882 15861534 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami, zlokalizowane przy ul. Bernardyńskiej na warszawskim Mokotowie, w Warszawa.Lokal znajduje się w budynku z 1977 roku, wybudowanym w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

794 999 PLN (13 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15858662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27152888 15858662 Do sprzedania dom o powierzchni około 360 m2 zlokalizowany w Gołkowie w gminie Piaseczno. 10-pokojowy budynek z roku 2019 z trzema łazienkami i oddzielną kuchnią na działce o powierzchni 1100 m2. Dojazd do domu drogą asfaltową i 100 m drogą utwardzo...

Gołków (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 490 000 PLN (6 917 zł/m2)

10
-
360 m2
2019
15858549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27150307 15858549 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1981 r, wykonanym w technologii wielkiej płyty.4 pokoje wynajęte dla lokatorów w ciągłej eksploatacji z możliwością przejęcia lokatorów.Układ pomieszczeń:- łazi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

4
1
60 m2
1981
15857857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134477 15857857 Lokal biurowy 91,99 m.kw. w Centrum Warszawy .4m pokoje z możliwością powiększenia.Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.(300 m. od Metra Centrum i Rotundy). Położenie obiektu ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 899 PLN (75 zł/m2)

4
-
91.99 m2
-
15857854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134476 15857854 Lokal biurowy 44 m.kw. w Centrum Warszawy .Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.(300 m. od Metra Centrum i Rotundy). Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelkich śr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 327 PLN (75 zł/m2)

3
-
44.37 m2
-
15857861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134473 15857861 Lokal biurowy 147 m.kw. w Centrum Warszawy ( 5 pokoi + recepcja).Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.(300 m. od Metra Centrum i Rotundy). Położenie obiektu gwarantuje szybki ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 025 PLN (75 zł/m2)

6
-
147 m2
-