• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 689

15861534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207882 15861534 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami, zlokalizowane przy ul. Bernardyńskiej na warszawskim Mokotowie, w Warszawa.Lokal znajduje się w budynku z 1977 roku, wybudowanym w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

794 999 PLN (13 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15858662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27152888 15858662 Do sprzedania dom o powierzchni około 360 m2 zlokalizowany w Gołkowie w gminie Piaseczno. 10-pokojowy budynek z roku 2019 z trzema łazienkami i oddzielną kuchnią na działce o powierzchni 1100 m2. Dojazd do domu drogą asfaltową i 100 m drogą utwardzo...

Gołków (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 490 000 PLN (6 917 zł/m2)

10
-
360 m2
2019
15858549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27150307 15858549 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1981 r, wykonanym w technologii wielkiej płyty.4 pokoje wynajęte dla lokatorów w ciągłej eksploatacji z możliwością przejęcia lokatorów.Układ pomieszczeń:- łazi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

4
1
60 m2
1981
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15857857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134477 15857857 Lokal biurowy 91,99 m.kw. w Centrum Warszawy .4m pokoje z możliwością powiększenia.Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.(300 m. od Metra Centrum i Rotundy). Położenie obiektu ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 899 PLN (75 zł/m2)

4
-
91.99 m2
-
15857854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134476 15857854 Lokal biurowy 44 m.kw. w Centrum Warszawy .Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.(300 m. od Metra Centrum i Rotundy). Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelkich śr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 327 PLN (75 zł/m2)

3
-
44.37 m2
-
15857861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134473 15857861 Lokal biurowy 147 m.kw. w Centrum Warszawy ( 5 pokoi + recepcja).Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.(300 m. od Metra Centrum i Rotundy). Położenie obiektu gwarantuje szybki ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 025 PLN (75 zł/m2)

6
-
147 m2
-
15857856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134469 15857856 Moduł biurowy 76 m m.kw. w centrum Warszawy .4 pokoje.Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 882 PLN (66 zł/m2)

4
-
73.98 m2
-
15857783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27134243 15857783 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 11035 m² położona w zielonej miejscowości Ojrzanów zaledwie 30 km od Warszawy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MP...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 198 000 PLN

-
-
11037 m2
-
15857779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27133497 15857779 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2521 m2 w Grodzisku Maz. (osiedle BairdaKopernika).Działka ogrodzona, zabudowana domem jednorodzinnym.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 44 m x ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 655 000 PLN

-
-
2521 m2
-
15854010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27069248 15854010 Moduł biurowy 76 m m.kw. w centrum Warszawy .4 pokoje.Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 025 PLN (66 zł/m2)

4
-
76.14 m2
-
15818514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638654 15818514 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m². Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 385 000 PLN (18 716 zł/m2)

3
-
74 m2
2000