• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 692

15692567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24048441 15692567 Do sprzedania 7 działek budowlanych jako całość o łącznej powierzchni 8000 m2 w Grodzisku Maz.3 działki po 2200 m2, 1 działka 2780 m2, 2960 m2, 2336 m2 i działka 3290 m2.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie nieregularnym, zbliż...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

8 000 000 PLN

-
-
17968 m2
-
15692504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24043841 15692504 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 na Białołęce (Kobiałka).Działka w kształcie prostokąta.W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Prąd, woda i gaz bezpośrednio przy działce.Dojazd prywatną drogą utwardzo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 460 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15692503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24043840 15692503 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 na Białołęce (Kobiałka).W kształcie prostokąta o bokach 64m x 25m.W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Prąd, woda i gaz bezpośrednio przy działce.Dojazd prywatną dro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 968 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15692453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24042535 15692453 OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI!Działka o powierzchni 3000 m2 z wydaną Decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z przyłączami do sieci zewnętrznych.Położona we wsi Popielżyn-Zawady – wieś sołecka w Pol...

Popielżyn-Zawady (Mazowieckie, gm. Joniec)

225 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15670322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23645275 15670322 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 na Białołęce (Kobiałka).W kształcie zbliżonym do kwadratu o bokach 29m x 31m.W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Prąd, woda i gaz bezpośrednio przy działce.Dojazd p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 073 790 PLN

-
-
873 m2
-
15866756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27327286 15866756 Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 320 m2.W skład lo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

949 000 PLN (9 114 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026
15852195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026028 15852195 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na zamkniętym osiedlu z ochroną przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.Lokal jest w pełni umeblowany i wykończony z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (25 214 zł/m2)

2
1
46.8 m2
2021
15829182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989542 15829182 Na sprzedaż 2 pokojowe (pow. 47 mkw) mieszkanie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku.Budynek po generalnym remoncie - nowa elewacja, wyremontowane klatki schodowe, d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (15 074 zł/m2)

2
-
47.1 m2
1969
15848292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935395 15848292 Działka na pograniczu Piaseczna i Gołkowa. Powierzchnia 2200mkw. Dojazd ulicą asfaltową lub z drugiej strony droga wewnętrzną. Można podzielić na dwie niezależne działki, np.Wszystkie media w drodze.Przystanek autobusu ok 200m. Przystanek kolejki i p...

Gołków (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

659 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15848257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26935197 15848257 Mieszkanie o powierzchni 33,78 m2 z tarasem o powierzchni 31 m2 na pierwszym piętrze .Odnowiony budynek.Układ pomieszczeń:- Pokój z aneksem kuchennym – 30,32 m2- Łazienka z WC – 3,46 m2- Taras – 31 m2.Mieszkanie do wprowadzenia bez dodatkowych nakład...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (25 163 zł/m2)

1
1
33.78 m2
2001
15834959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934892 15834959 Dwupokojowe mieszkanie 36,90m2 położone na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2013 roku.Mieszkanie składa się z :- salonu połączonego z otwartą kuchnią, - sypialni, - łazienki - balkonu.Ekspozycja południowa.Mieszkanie przeszło odświeżenie w lutym 202...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 000 PLN (20 759 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2013
15834110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934887 15834110 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 mkw., zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z 2015 roku.Mieszkanie jest w pełni wykończone i umeblowane.Mieszkanie jest narożne o wysokości 2,77 cm. Wszystkie okna są drewniane, wysokie na ponad dwa metry od pod...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015