• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 691

15870629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27434754 15870629 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! KLUCZE W AGENCJI !!! Zadzwoń pod 507-19-10-10 !!!Piękne i ustawne mieszkanie w kameralnym budynku z 1996r na ulicy Topolowej w Mysiadle. Usytuowane na kameralnym, zadbanym osiedlu.Gotowe do zamieszkania - sprzedaw...

Mysiadło (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

795 000 PLN (12 231 zł/m2)

3
1
65 m2
1996
15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15868691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27388844 15868691 Las, cicha okolica, niska zabudowa.Dom do remontu..Partner - salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, zejście do garażu.Piętro - 3 pokoje, bardzo duża łazienka.Strych - wysoki, jedno pomieszczenie na całej powierzchni domu. Duże okna.Garaż, kotłownia i ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (8 129 zł/m2)

4
-
171 m2
1990
15866906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27331416 15866906 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Oferta wyłącznie w naszym biurze !!! Szczegóły pod nr 507-19-10-10Do sprzedania kompleks 19 działek rolnych wielkości od 3005 do 3077m, wraz z drogami wewnętrznymi o łącznej powierzchni 39131m.Pierwsze 12 działek od...

Chudolipie (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 993 000 PLN

-
-
62186 m2
-
15866292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27317750 15866292 Do sprzedania działka o powierzchni 1150 m2, w odległości 900m od Pałacu. Dojazd do działki gminna, szeroką (8m), utwardzoną drogą. Na przełomie 2026 i 2027 planowana droga szutrowa.Teren objęty MPZP z przeznaczeniem MN budownictwo jednorodzinne. Dop...

Radziejowice-Parcel (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

320 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15866293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317749 15866293 2 pokojowe mieszkanie 42m znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2025 roku .Apartament składa się z:- oddzielnej kuchni - pokoju dziennego- sypialni- łazienki- balkonu .Okna wychodzą na wschód.Kuchnia w zabudowie.Łazienka z kabiną prysznic...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (21 310 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15865230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27290368 15865230 Do wynajęcia lokal parterowy w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu głównych arterii w Centrum Warszawy . Bardzo duży ruch pieszych. Idealne pod Burgerownie itp.Wyciąg mechaniczny.Lokal na parterze ( 36,5 m.kw.). 2 wejścia .Wyciąg.Do ceny należy dol...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 505 PLN (370 zł/m2)

3
-
36.5 m2
-
15865229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27290365 15865229 Do wynajęcia lokal biurowy 2 pokojowy w centrum Warszawy - 47 m2 (Śródmieście - metro centrum). Lokal klimatyzowany. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety . Cena najmu 60 zł m2 netto + 29 zł m2 eksploatacja . C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 820 PLN (60 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15864365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266928 15864365 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,45 m², położone na Woli (Koło) – przy ul. Obozowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazarku na Kole.Lokalizacja łączy świetną komunikację z zielonym otoczeniem – idealna zarówno do życia, ja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (16 212 zł/m2)

3
1
60.45 m2
1955
15863312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242545 15863312 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 w Magdalence koło PiasecznaJanek.Działka w kształcie kwadratu o szerokości od drogi ok 43 m x ok 42 m.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Na działce skrzynka z prądem i gazem.Woda w projekcie....

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 600 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15861534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207882 15861534 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z dwiema windami, zlokalizowane przy ul. Bernardyńskiej na warszawskim Mokotowie, w Warszawa.Lokal znajduje się w budynku z 1977 roku, wybudowanym w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

794 999 PLN (13 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15858662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27152888 15858662 Do sprzedania dom o powierzchni około 360 m2 zlokalizowany w Gołkowie w gminie Piaseczno. 10-pokojowy budynek z roku 2019 z trzema łazienkami i oddzielną kuchnią na działce o powierzchni 1100 m2. Dojazd do domu drogą asfaltową i 100 m drogą utwardzo...

Gołków (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 490 000 PLN (6 917 zł/m2)

10
-
360 m2
2019