• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 688

15818514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638654 15818514 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m². Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 385 000 PLN (18 716 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
12940765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1249852 12940765 Działka budowlano - usługowa w Markach, o powierzchni 1798 m2.Działka o kształcie nieregularnym.Oznaczenie działki wg MPZP - 163 MU. Wszystkie media w drodze.Jest PZP, przewiduje zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową do 3 kondygnacji naziemn...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 600 000 PLN

-
-
1798 m2
-
15890613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27882445 15890613 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 74,83 m², położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka.To idealna propozycja dla firm poszukujących miejsca do prowadzenia ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15889944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27865015 15889944 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1030 m2 w Falentach Nowych.Działka przy prywatnej drodze częściowo utwardzonej, częściowo gruntowej w 3 linii zabudowy od drogi gminnej.Działka w kształcie prostokątakwadratu o szerokości od drogi ok 30 m...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

824 000 PLN

-
-
1030 m2
-
15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
135 m2
2000
15889225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846186 15889225 3 pokoje Zieleń, cisza, blisko metraNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,55 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, 5-piętrowym budynku z windą na zielonym i spokojnym osiedlu inspirowanym stylem śródziemnomorskim.Osiedle wyróżnia się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 884 zł/m2)

3
1
57.55 m2
2007
15888465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814306 15888465 Mieszkanie o powierzchni 88 m² znajduje się na 8 piętrze. Składa się z:- czterech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - 2 toalet, - garderoby - loggi. Na podłodze panele z wysoką klasą ścieralności oraz gres.Wymienione instalacje CO i piony wodno k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
2
88 m2
1981
15888003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27799676 15888003 Do sprzedaży działka budowlana, położona obok lasu, przy drodze asfaltowej, otoczona polami i lasami, co sprawia, że otoczenie jest spokojne i malownicze.Znajduje się zaledwie 15 minut od stacji metra, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejs...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN

-
-
900 m2
-
15887857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796773 15887857 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania siedliskogospodarstwo rolne z domem i budynkami gospodarskimi w miejscowości Gawartowa Wola (gmina Leszno), zlokalizowane na działce o powierzchni 3 200 m2. Dom zbudowany w latach 80-tych z cegły i pokryty ...

Gawartowa Wola (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 000 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
200 m2
1980
15884735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710321 15884735 Na sprzedaż funkcjonalne i świetnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, na styku Woli, Ochoty i Śródmieścia.To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (18 324 zł/m2)

2
1
37 m2
1964
15884684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27709105 15884684 Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Czwarta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m w linii prostej (110 m drogą). Gaz w odległości 50 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

420 000 PLN

-
-
930 m2
-
15884652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708733 15884652 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,95 m², położone na wysokim parterze w zadbanym, kameralnym budynku na warszawskiej Ochocie – Szczęśliwice, przy ul. Karola Dickensa.Blisko: Park Szczęśliwicki oraz Pola MokotowskieNajważ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1968