• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 685

15886113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27748261 15886113 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,15m2 składa się z:-przedpokój 3,74 m2,- widn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 310 zł/m2)

4
1
53.15 m2
1930
15886114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27748260 15886114 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- taras...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (17 647 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2008
15886041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746328 15886041 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Franciszka Marii LanciegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 95m2. Układ:- Salon: 29,35 m2- Kuchnia: 9,57 m2- Łazienka: 4,8 m2- Łazienka: 5...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 780 000 PLN (18 737 zł/m2)

4
2
95 m2
1998
15886023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746326 15886023 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym – przestrzeń dzienna z częścią...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
54 m2
2016
15885991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27745235 15885991 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Modzelewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1991NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74,5m2 składa się z:-czterech pokoi ( 20m2, 11m2,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (15 436 zł/m2)

4
1
74.5 m2
1991
15885973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745051 15885973 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kowalczyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-dwóch pokoi,-widnej kuchni,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 766 zł/m2)

2
1
47 m2
1982
15885958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744282 15885958 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Mokrej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pok...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (13 492 zł/m2)

3
1
63 m2
1990
15885948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744276 15885948 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,42m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 238 000 PLN (22 749 zł/m2)

3
1
54.42 m2
1970
15885959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744274 15885959 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej (osiedle Lewandów 2)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,63m2 składa się z:- pokoju dzie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (15 543 zł/m2)

1
1
28.63 m2
2011
15885905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743649 15885905 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,3 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

812 000 PLN (14 684 zł/m2)

2
1
55.3 m2
2009
15885906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743643 15885906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-poko...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (18 571 zł/m2)

1
1
28 m2
1960
15884947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27714677 15884947 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,04m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym.-trzec...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 411 000 PLN (17 199 zł/m2)

4
1
82.04 m2
2025