• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 355

15876676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27544863 15876676 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15863599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy 27252591 15863599 Chciałbym Państwu zaoferować, na wynajem, mieszkanie w zielonej części Rembertowa.Mieszkanie zlokalizowane jest pierwszym piętrze domu jednorodzinnego, składa się z dużego pokoju dziennego, sypialni, słonecznej, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przes...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (40 zł/m2)

2
1
75 m2
-
15849548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973509 15849548 Do wynajęcia - 2-pokoje 0% prowizji Wola ul. Okopowa Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu CH Arka...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (70 zł/m2)

2
-
33 m2
1966
15877147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562406 15877147 Oferuję do wynajęcia przestronne, przytulne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Sklada się z:salonu połączonego z w pełni wyposażoną i umeblowaną kuchnią.Dwie sypialnie, każda z łazienką ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (75 zł/m2)

3
2
105 m2
1997
15857803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27133629 15857803 Do wynajęcia, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 mkw., z widokiem na teren zielony, położone w doskonałej lokalizacji – bardzo blisko stacji metro Płocka na warszawskiej Woli. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w budynku z wind...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (93 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15849874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26982097 15849874 Eleganckie odnowione mieszkanie przy Parku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z:Salonu z aneksem kuchennym, sypialni z podwójnym łóżkiem i szafąłazienki z wanną i bidetembalkonu z pięknym widokiem na staro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2006
15860139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27181218 15860139 Do wynajęcia od zaraz, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m² położone w zielonej i spokojnej części Mokotowa - na Stegnach, przy ul. Kuratowskiego.Mieszkanie jest jasne, dobrze rozplanowane i funkcjonalne. Dużym atutem jest balko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (50 zł/m2)

3
1
64.5 m2
1990
14788903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Białołęka, ul. Łopianowa 5, 2-pokojowe, garaż 193380 14788903 Nowoczesny apartament z garażem - dostępny od lipca 2026r.Jeśli marzysz o wygodnym, stylowym i nowym mieszkaniu - ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na wynajem apartament w inwestycji oddanej do użytku w 2022 roku, zaprojektowany przez architekta w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 PLN (66 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15802311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki Apartament przy Polu Mokotowskim 26262945 15802311 Oferuję na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie 92 m² przy ul. Biały Kamień - w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie.Lokal znajduje się na 2. piętrze apartamentowca z 2015 roku, z windą, monitoringiem oraz ochroną. Kameralna zabudowa, n...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (82 zł/m2)

4
1
92 m2
2015
15838819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin 26733283 15838819 Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposażenie:salon z aneksem kuchennym i oknem,2 oddzielne, umeblowane sypial...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (58 zł/m2)

3
1
65 m2
2009
15840821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26785584 15840821 Przedmiotem najmu jest komfortowo urządzony, przestronny apartament w dzielnicy Włochy.Mieszkanie ma powierzchnię 132 mkw i składa się z salonu z dużym aneksem kuchennym, 4 sypialni - w tym jedna z własną łazienką, osobnej łazienki oraz WC w holu. Mi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (44 zł/m2)

5
2
135 m2
2000
15354349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16652559 15354349 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu na Kabatach, w pobliżu Parku Przy Bażantarni.Kilka minut spacerem do stacji metra Kabaty.Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią z wyjściem na 8-metrowy taras, dwóch sypi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
70 m2
2005