• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 355

15835225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26713488 15835225 Szukasz kawalerki do wynajęcia? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Płock - Podolszyce Południe, ul. Jana Pawła II 92 * Mieszkanie jednopokojowe - 30 m² - oddzielna, funkcjonalna kuchnia - łazienka z WC - duży balkon - idealny na por...

Płock (Podolszyce południowe) (Mazowieckie, gm. Płock)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15842762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26806626 15842762 Na wynajem 4 - pokojowe mieszkanie (3 pokoje niezależne) + gabinet w parterze niskiego bloku, osiedle sąsiadujące ze stacją metra Słodowiec. Mieszkanie dla rodziny w przystępnej cenie!Lokal jest urządzony klasycznie, a wszystkie sprzęty i meble są ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (58 zł/m2)

4
1
55 m2
1968
15818370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26638682 15818370 Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!...

Płock (Centrum) (Mazowieckie, gm. Płock)

2 100 PLN (40 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15740619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24953797 15740619 Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu przy ulicy Stawki.Mieszkanie urządzone nowocześnie, przy użyciu dobrej jakości materiałów.Pomieszczenia:1. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyspą i hokerami. Sofa (nierozkładana) ze stoli...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (77 zł/m2)

3
1
65 m2
2013
15876230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27533054 15876230 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku Szafir (ul. Powstańców Śląskich 89C). Zamknięte, kameralne osiedle Ewen Shiraz położone w drugiej linii równolegle do ulicy Powstańców Śl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2008
15858548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150240 15858548 Na wynajem klimatyczne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Piwarskiego 9 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i zostało wyk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
-
38 m2
1967
15840798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785585 15840798 Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę.Nowoczesny wystrój i funkcjonalny układ zapewniają komfort codziennego życia, a wszystkiemu dopełnia łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (78 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15840817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26785570 15840817 EKSKLUZYWNY, DWUPOZIOMOWY APARTAMENT W PRZEDWOJENNEJ KAMIENICY – STARA SASKA KĘPAWyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 240 mkw, usytuowany w eleganckiej kamienicy z 1937 roku, w sercu Starej Saskiej Kępy – jednej z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (75 zł/m2)

5
2
240 m2
1937
15868208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najemca/3 sypialnie/Parking 27369239 15868208 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Zabielskiej. Do m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (89 zł/m2)

4
1
66 m2
2025
15750999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pełne łazienki | budynek z 2021 | cicha okolica 25131563 15750999 Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (Grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z czterech) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 2021 roku.Najważnie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (58 zł/m2)

4
2
90 m2
2021
15457890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19011688 15457890 Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum Piaseczna, przy ul. Młynarskiej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z dużym tarasem, - łazienka, - przedpokój. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, u...

Piaseczno (Centrum) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15818682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26640841 15818682 Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: - pokój połączony z aneksem...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (82 zł/m2)

2
-
33 m2
-