• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 355

15886395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756728 15886395 DOSTĘPNE OD 18 MAJA Wyjątkowy apartament 142 m² z panoramicznym widokiem, werandą 28 m² — przy Parku MirowskimDo wynajęcia przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 142 m², położone na 16. piętrze prestiżowego budynku ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (176 zł/m2)

3
-
142 m2
2010
15883785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675723 15883785 CISZA 2 miejsca postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,48 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na przedostatnim, 3-piętrze apartamentowca z 2019 r. NAJWIĘKSZE ATUTY?W mieszkaniu jest...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (83 zł/m2)

3
1
61.48 m2
2019
15826972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje Al. Tysiąclecia 26639344 15826972 Komfortowe, dwustronne i ciche mieszkanie trzypokojowe świeżo po remoncie.Mieszkanie na parterze w bloku 4 piętrowym.Budynek po termomodernizacji, wyremontowana część wspólna budynku, monitoring, wjazd na teren za pomocą pilota. Mieszkanie znajduje s...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 800 PLN (44 zł/m2)

3
-
63 m2
1965
15860901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Młociny || panorama Warszawy || Przestronne 27187876 15860901 Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na Bielanach przy ul. Kasprowicza 119a (osiedle ,,Nowe Bielany).Mieszkanie W skład wchodzi:- jasny salon połączony z aneksem kuchennym- dwa oddzielne pokoje, możliwość wstawienia łóżka z mater...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (62 zł/m2)

3
1
77 m2
2015
15885395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728558 15885395 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Port Praski wysoki standardDo wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Port Praski przy ul. Sierakowskiego 3.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, jest w pełni...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (136 zł/m2)

2
1
33 m2
2024
15886346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27754463 15886346 Świetna lokalizacja, tuż przy parku, a jednocześnie blisko do centrum miasta.Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Belwederskiej, na Dolnym Mokotowie. Powierzchnia 50 m2. Mieszkanie jest umeblowane, jasne, przestronne, o doskonałym rozkładzie. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
1950
15830040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie z balkonem w Markach 26660343 15830040 Opis nieruchomościDo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m², położone w Markach.Mieszkanie oddane do użytku w 2022 roku, czyste, przytulne i w pełni umeblowane. Idealne dla jednej lub dwóch osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania.Układ ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 100 PLN (64 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15866660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | oddzielna kuchnia | loggia | klima 27323086 15866660 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 1980 roku.Najważniejsze cechy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15848934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 38 m2 || Stare Bielany || Metro || 26952124 15848934 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al.  Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi:- Duży jasny pokój dzienny z wyjściem na mały balkon. - Jasna z oknem kuchnia wyposa...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
1
38 m2
1978
15815145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
centrum/kamienica/w pełni wyposażone 26640383 15815145 Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m² w samym sercu Warszawy (Śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodny dostęp, a jednocześnie spokój mimo centralnej lokaliz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15426014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18291038 15426014 Luksusowe, 3-pokojowe mieszkanie ul. Portowa 70 m² wysoki standard dostępne od zarazPolecam do wynajęcia wyjątkowo zadbane i komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. W budynku znajdu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (56 zł/m2)

3
1
70 m2
2010
15885387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728415 15885387 Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 14 piętrze budynku zlokalizowanego tuż przy Rondzie Wiatraczna. CECHY OFEROWANEGO LOKALU:przestronny balkon typu loggia, ze wspaniałym widokiemdoskonała lok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
1984