• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 355

15884894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Śródmieście/Premium Standard/Dwa balkony 27714110 15884894 Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Rozbrat. Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, łączącej spokój z bliskością centrum.Na powierzchnię składają się:- Trzy pokoje.- Kuchnia.- Przedpokój.- Łazienka z wanną- WC.Lokal...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (99 zł/m2)

3
1
90 m2
1938
15882856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673461 15882856 Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², położona w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 1622. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą.Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wanną. Do...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (107 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15607148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 POK M. | Czyste | zadbane | WOLA/ŚRÓDMIEŚCIE 22354039 15607148 English below.Wolne od zaraz.Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na warszawskiej bliskiej Woli, tuż przy granicy ze Śródmieściem u zbiegu al. Solidarności i ul. Żelaznej. (Budynek Solidarności 96) Idealne dla singla ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15885892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27743572 15885892 Do wynajęcia wyjątkowy apartament 142 m² z panoramicznym widokiem, werandą 28 m² — przy Parku MirowskimDo wynajęcia przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 142 m², położone na 16. piętrze prestiżowego budynku w jedne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (176 zł/m2)

3
2
142 m2
2010
15875071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27525465 15875071 Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle funkcjonalne mieszkanie z dużym balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (58 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15876397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27536746 15876397 Do wynajęcia 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie, w eleganckim i strzeżonym budynku. Mieszkanie składa się z salonu i otwartej kuchni, sypialni z balkonem, łazienki i przedpokoju. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: piekarnik, płyta elektryczna, okap, zmy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2009
15845255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26858652 15845255 Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany w latach 50tych. Trzecie piętro w trzy piętrowym budynku bez windy. Mi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (74 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1950
15845254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26858651 15845254 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w dwunastopiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Powierzchnia około 30m2. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, ciemnej kuchni, łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (89 zł/m2)

2
1
29.72 m2
1970
15877034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562079 15877034 Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku.Bez prowizji od Najemcy!Mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub osób pracują...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (70 zł/m2)

3
1
60 m2
2021
15858306 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27144322 15858306 Elegancja i nowoczesność w sercu WarszawyJeśli poszukują Państwo wyjątkowej przestrzeni, która łączy historyczny charakter warszawskiej kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia, adres Aleje Ujazdowskie 18 z pewnością zwróci uwagę. To miejsce, w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (88 zł/m2)

4
-
102 m2
1890
15885784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27740852 15885784 Mieszkanie wolne od drugiej połowy czerwca.Do wynajęcia przestronny 91 mkw. apartament na warszawskim Powiślu.Mieszkanie jest jedynym mieszkaniem na 9 piętrze.Bardzo ciche, kameralne i pełne światła.W pełni wyposażone i umeblowane, wprost idealne dla...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (76 zł/m2)

4
2
91 m2
1968
15876247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534820 15876247 Warszawa ul. Chałubińskiego 2 pokoje balkon ŚródmieścieAdres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście.Mieszkanie przy ul. Chałubińskiego to propozycja dla osób, które chcą mieć Warszawę naprawdę pod ręką – bez k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (114 zł/m2)

2
1
37 m2
1960