• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 186

15782307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament w sercu Stolicy z ogromnym tarasem. 25839969 15782307 Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromnego, zielonego tarasu na dachu budynku z widokiem m.in. na Pałac Kultur...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (157 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15585109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE W STYLU BAJKOWYM NA WOLI 21877986 15585109 Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność nabiera nuty magii - wyjątkowe, 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 29 m² przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli, inspirowany światem „Alicji w Krainie Czarów”. Starannie zaprojektowane wnętrze, pełne autor...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (103 zł/m2)

2
1
29 m2
1972
15575896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli. 21660852 15575896 Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli.Dostępne od sierpnia.Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:• Salonu• Kuchni• Sypialni• Łazienki• Przedpokój• Balkonu• GarażuMieszkanie znajduje się z w budynku z 2009 roku na zamkniętym, monitorowa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2009
15887446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje w 19 dzielnicy. 27783990 15887446 Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu!Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu przy ul. Kolejowej na warszawskiej Woli 19...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (93 zł/m2)

3
1
59 m2
2015
15863319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje na poddaszu 85m² | metro | widok 27242542 15863319 Na wynajem przestronne, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone w sercu warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na poddaszu (ostatnia kondygnacja), co zapewnia prywatność oraz widok na rozległą panoramę miasta. Ekspozyc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (46 zł/m2)

3
-
84 m2
1994
15867179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27337072 15867179 Na wynajem funkcjonalne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze piętnastopiętrowego budynku z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.To ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

4
2
74 m2
2017
15852564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy w centrum | Nowolipie 27036291 15852564 Wyłącznie w Hampton Home  2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50’ na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli.Mieszkanie jest dostępne od 1 maja. *****Apartament:Znajduje się na pierwszym piętrze i ma ekspozycję południ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (85 zł/m2)

2
1
47 m2
1950
15888136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803181 15888136 Wyjątkowe kameralne osiedle nowoczesnych apartamentowców przy ul. Kolskiej 9-11, visa-vi CH Klif, w pobliżu CH Arkadia. Osiedle ogrodzone i strzeżone 24h, położone w zacisznej, pełnej zieleni enklawie tuż przy Centrum. Mieszkanie 2 pokojowe o ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (68 zł/m2)

2
-
47 m2
2017
15823794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26595136 15823794 Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę.Umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD.Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia oddzielona lekkim przepierzeniem. Kuchnia w aneksie. Łazienka z kabiną p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (130 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15823795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26594717 15823795 Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę.Umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD.Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia oddzielona lekkim przepierzeniem. Kuchnia w aneksie. Łazienka z kabiną p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (130 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15882257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27659103 15882257 Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na Woli ul. Danuty Siedzikówny.Mieszkanie jest świeżo po remoncie, odmalowane ściany, wycyklinowane podłogi. Położone jest na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku bez windy. Budynek usytuowany przy cich...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (62 zł/m2)

3
1
50 m2
1956
15887774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny widok | Ogromy balkon | 2 miejsca postojowe 27794234 15887774 Do wynajęcia funkcjonalny apartament na Woli o powierzchni 85m2 na 12.piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Luksusowy, nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jakości materiałów.Atuty nieruchomości:Wysoki standard wykończeń: na podło...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (176 zł/m2)

3
1
85 m2
2020